انواع گاوصندوق های مخفی

انواع گاوصندوق مخفی2

بدون ‌شک خرید  انواع گاوصندوق مخفی یکی از بهترین روش‌های امنیتی بوده که شما می ‌توانید از طریق آن با خیال راحت از مدارک و اشیاء ارزشمند خود محافظت کنید. پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا گاوصندوق‌ ها در مدل‌ های مختلفی و با استفاده از طراحی های منحصر به ‌فرد به بازار عرضه شوند. از جمله پرکاربردترین گاوصندوق‌ها می‌توان به گاوصندوق‌های مخفی اشاره کرد.

این صندوق‌ها به ‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند امنیت وسایل با ارزش شما را چندین برابر تأمین کنند؛ چرا که در معرض دید سارقین قرار نداشته و به ‌صورت پنهان هستند. لازم است بدانید که گاوصندوق‌ های طرح مخفی نیز مدل‌ های مختلفی داشته و شما می‌توانید براساس نیاز خود هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع گاوصندوق مخفی را به شما معرفی کرده و در مورد هر یک توضیحاتی را بیان کنیم.

 

معرفی انواع گاوصندوق مخفی

همان ‌طور که در ابتدای مطلب گفته شد، گاوصندوق‌ های مخفی می‌توانند در حفظ تامین امنیت اشیاء ارزشمند شما بسیار مفید واقع شوند. به‌طور کلی این صندوق‌ها در دو نوع زیر زمینی و دیواری تولید می‌شوند که در ادامه به بررسی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

 

معرفی انواع گاوصندوق مخفی

گاوصندوق زیرزمینی

از جمله انواع گاوصندوق مخفی می توان به مدل زیرزمینی اشاره کرد. استفاده از این صندوق در میان افراد بسیار رایج بوده و خرید و فروش آن نیز رونق زیادی دارد. این صندوق‌ها به‌ خاطر این‌ که در سطح زمین تعبیه می‌شوند، باید حتما دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر عوامل همانند رطوبت و یا گرد و خاک آسیبی نبینند.

معمولاً اکثر گاوصندوق مخفی زیرزمینی با استفاده از متریال باکیفیت و مستحکمی ساخته می‌شوند، تا بتوان برای سالیان زیادی جهت محافظت از اشیاء مختلف از آن‌ها استفاده نمود. متأسفانه گاوصندوق‌ های مدل زیرزمینی را نم ی‌توان جا به ‌جا کرد و زمانی‌که در سطح زمین تعبیه شود، دیگر قابل جدا شدن نیستند. شما برای نصب این نوع صندوق باید حتماً زیرسازی مناسب و اصولی را با بتن انجام دهید.

گاوصندوق مخفی دیواری

گاوصندوق مخفی دیواری نیز یکی دیگر از انواع گاوصندوق مخفی بوده و همان‌طور که از اسم آن نمایان است، در دیوار قرار می‌ گیرد. شما باید فضایی را در دیوار ایجاد کنید که بتوانید گاوصندوق را در آن قرار داده و از این طریق آن را مخفی کنید.

در اکثر اوقات این صندوق را در جاهایی همانند پشت تابلو، آینه، کمد لباس و…قرار می‌دهند، تا از دید سارقان و دیگر افراد قرار نداشته باشند. یکی از جنبه‌ های منفی این گاوصندوق مخفی دیواری این است که به دلیل ضخامت کم دیوار، این صندوق ها دارای ظرفیت محدودی می ‌باشند.

 

گاوصندوق مخفی دیواری

 

نکات مهمی که برای خرید انواع گاوصندوق مخفی باید به آن توجه کنید!

 

در ابتدا شما باید مکانی را که قرار است در آن‌جا از گاوصندوق مخفی استفاده کنید، در نظر بگیرید. به طور مثال گاوصندوق‌ های زیرزمینی معمولاً برای خانه‌های ویلایی مناسب است و از سوی دیگر نیز افرادی که در منزل خود مستاجر هستند، به‌هیچ‌وجه نباید برای نگهداری اشیاء ارزشمند خود صندوق‌های مخفی را انتخاب کنند؛ زیرا این گاوصندوق‌ها قابلیت جابجایی نداشته و تنها در یک مکان تعبیه می‌شوند.

یکی دیگر از موارد مهم در خرید صندوق‌های مخفی قفل آن‌هاست. معمولاً قفل مورد استفاده در این محصولات دیجیتالی و یا اثر انگشتی است. چرا که قفل‌ها خود قفل‌های مکانیکی باعث اشغال فضای زیادی در زیر زمین و یا داخل دیوار می‌شود. ازجمله دیگر نکات مهم برای خرید گاوصندوق مدل مخفی می‌توان به اشیایی که داخل آن قرار می‌دهید، اشاره کرد.

به دلیل این ‌که دسترسی به این نوع صندوق‌ها نسبت‌ به مدل‌های خانگی هتلی و اداری و… دشوارتر است، بهتر است وسایل و مدارکی را داخل آن قرار بدهید که به آن‌ها نیاز زیادی ندارید. یکی از ویژگی‌های مهم گاوصندوق‌ها مخفی نسوز بودن و ضد ضربه بودن آن می‌باشد. بنابراین در زمان خرید حتما به این موارد به توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

خرید گاوصندوق مخفی

خوشبختانه برندهای مختلفی در کشور به تولید گاوصندوق‌های مخفی مخفی می‌پردازند. شما می‌توانید جهت خرید گاوصندوق گنجینه مهر پارس، گاوصندوق نسوز سدید ،گاوصندوق ایران‌کاوه و… در مدل‌های مخفی به فروشگاه ما سر زده و این محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

 

قیمت انواع گاوصندوق مخفی

در واقع نمی‌توان در مورد قیمت انواع گاوصندوق منفی مخفی مبلغ واحدی را بیان کرد. چرا که این‌ مورد عوامل همانند زیرزمینی و یا دیواری بودن صندوق ،ظرفیت، نوع قفل و همچنین و جنس بدنه آن و بستگی خواهد داشت. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع گاوصندوق به سایت پرشین سیف باکس مراجعه کنید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.