بازگشایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق

گاوصندوق از وسایل بسیار ضروری است که باید در هر مکانی به منظور حفاظت از وسایل ارزشمند، وجود داشته باشد. همان طور که میدانید این وسیله یکی بهترین تجهیزات امنیتی برای هر جایی به شمار می رود که در انواع مختلفی با قفل های گوناگون تولید می شود. در برخی اوقات ممکن است که کلید آن گم شود و یا این که رمز آن را فراموش کرده باشید، در این جاست که اهمیت بازگشایی گاوصندوق برای ما مشخص می‌ شود.  در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در این خصوص توضیحات بیش تری را برای شما شرح دهیم.

بازگشایی گاوصندوق برای افرادی که کلید آن را گم کرده و یا رمز آن را فراموش کرده‌اند، بسیار مهم است. در چنین شرایطی شما باید به افرادی که  از تخصص و مهارت کافی برخوردارند، کمک بگیرید.

 

زمان بازگشایی گاوصندوق

 

زمان بازگشایی گاوصندوق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین این کار باید به صورتی انجام شود که هیچ نوع آسیبی به خود این صندوق امنیتی وارد نشود. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که باز کردن گاوصندوق چه زمانی باید صورت بگیرد؟

در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که بازگشایی زمانی صورت می‌ گیرد که کلید آن در آن گیر کرده باشد، گم شده باشد و یا این که نتوانید رمز که برای گاوصندوق تعیین کرده‌اید، به یاد بیاورید. در چنین شرایطی افراد متخصص با استفاده مهارت و یک سری ترفند های خاص می توانند مشکل شما را خیلی سریع حل کنند.

 

 

زمان بازگشایی گاوصندوق

 

 

روش های بازگشایی گاوصندوق

 

برای بازگشایی گاوصندوق روش های متعددی وجود دارد. اما اگر در محل کار یا خانه با چنین مشکلی مواجه شدید، توصیه می شود که حتما با مراکز فروش و تعمیرات گاوصندوق تماس حاصل کرده و از آن ها کمک دریافت کنید.

یکی از نکاتی که شما باید در این خصوص بدانید، این است که برای باز کردن گاوصندوق بهتر است که به نمایندگی های رسمی مراجعه نمایید؛ چرا که برای تعمیر و باز کردن قفل چنین وسیله ای، نمی توان به هرکسی اعتماد کرد. ما در گاوصندوق مدارک و وسایل ارزشمند را نگه داری می کنیم، بنابراین باید تعمیرات و بازگشایی را به افرادی و مجموعه های بسپاریم که قابل اعتماد باشند. اگر در این موضوع سهل انگار باشیم، ممکن است تمام لوازم ارزشمند ما به سرقت برسد.

گاوصندوق ایران کاوه

بازگشایی گاوصندوق چه قدر طول می کشد؟

 

در واقع برای پاسخ به این سوال نمی توان زمان دقیقی را تعیین کرد. گاوصندوق در انواع و مدل های مختلفی تولید می شود. هر یک از آن ها قفل های متفاوتی دارند؛ بنابراین زمان باز‌ کردن هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. به طور کلی مدت زمان بازگشایی گاو صندوق به مدل، جنس، برند سازنده و قفل آن کاملا بستگی خواهد داشت.  توجه کنید که این مدت زمان تقریبی بوده و به طور کامل قابل پیش بینی نیست.

 

 گاوصندوق قدیمی

جهت بازگشایی گاوصندوق های قدیمی در ابتدا باید از مدل آن ها مطلع شوید. به عنوان مثال این که گاوصندوق مدل کلیدی باشد، یا مکانیکی!  بعد از این که نسبت به مدل آن آگاه شدید، باید مرحله های گوناگون آن را مورد بررسی قرار داده و تست کنیم. بایستی گفت که باز‌ کردن گاوصندوق قدیمی نسبت به مدل های جدید آن بسیار راحت تر است.

 

روش غیر ایمن برای بازگشایی گاوصندوق

 

در واقع برای بازگشایی گاوصندوق روش های دیگری نیز وجود دارد که البته این روش ها خیلی منطقی نبوده و از نظر ایمنی نیز مورد تایید نیستند. این روش ها عبارتند از:

 

تخریب زبانه: شما باید در این روش محل قرار گرفتن درب با بدنه را تخریب کنید. همچنین بایستی زبانه را از محل اتصال به بدنه گاوصندوق جدا کنید.

استفاده از دینامیت: این روش بیش تر در گذشته برای باز کردن گاوصندوق های قدیمی مورد استفاده قرار می‌ گرفت. در حقیقت چنین روشی برای بازگشایی صندوق های جدید، اصلا کارآمد نبوده و ایمنی نمی باشد.

بهترین روش برای بازکردن قفل گاوصندوق مراجعه به مراکز معتبر  است.

 

روش غیر ایمن برای بازگشایی گاوصندوق

 

هزینه بازگشایی صندوق چه قدر است؟

در مورد هزینه بازگشایی نیز نمی‌ توان مبلغی را به طور دقیق گفت. زیرا این مورد کاملا به عواملی مثل مدل قفل و پیچیدگی آن بستگی دارد.

جهت خرید گاوصندوق ایران کاوه کلیک کنید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.