بازگشایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق در چه زمانی نیاز است؟ گاوصندوق از وسایل بسیار ضروری است که باید در هر مکانی به منظور حفاظت از وسایل ارزشمند، وجود داشته باشد. همان طور که میدانید این وسیله یکی بهترین تجهیزات امنیتی برای هر جایی به شمار می رود که در انواع مختلفی با قفل های گوناگون تولید می شود.

در برخی اوقات ممکن است که کلید آن گم شود و یا این که رمز آن را فراموش کرده باشید، در این جاست که اهمیت بازگشایی گاوصندوق برای ما مشخص می‌ شود.  در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در این خصوص توضیحات بیش تری را برای شما شرح دهیم.

بازگشایی گاوصندوق برای افرادی که کلید آن را گم کرده و یا رمز آن را فراموش کرده‌اند، بسیار مهم است. در چنین شرایطی شما باید به افرادی که  از تخصص و مهارت کافی برخوردارند، کمک بگیرید.

 

زمان بازگشایی گاوصندوق

 

زمان بازگشایی گاوصندوق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین این کار باید به صورتی انجام شود که هیچ نوع آسیبی به خود این صندوق امنیتی وارد نشود. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که باز کردن گاوصندوق چه زمانی باید صورت بگیرد؟

در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که بازگشایی زمانی صورت می‌ گیرد که کلید آن در آن گیر کرده باشد، گم شده باشد و یا این که نتوانید رمز که برای گاوصندوق تعیین کرده‌اید، به یاد بیاورید. در چنین شرایطی افراد متخصص با استفاده مهارت و یک سری ترفند های خاص می توانند مشکل شما را خیلی سریع حل کنند.

 

 

زمان بازگشایی گاوصندوق

 

 

روش های بازگشایی گاوصندوق

 

برای بازگشایی گاوصندوق روش های متعددی وجود دارد. اما اگر در محل کار یا خانه با چنین مشکلی مواجه شدید، توصیه می شود که حتما با مراکز فروش و تعمیرات گاوصندوق تماس حاصل کرده و از آن ها کمک دریافت کنید.

یکی از نکاتی که شما باید در این خصوص بدانید، این است که برای باز کردن گاوصندوق بهتر است که به نمایندگی های رسمی مراجعه نمایید؛ چرا که برای تعمیر و باز کردن قفل چنین وسیله ای، نمی توان به هرکسی اعتماد کرد. ما در گاوصندوق مدارک و وسایل ارزشمند را نگه داری می کنیم، بنابراین باید تعمیرات و بازگشایی را به افرادی و مجموعه های بسپاریم که قابل اعتماد باشند. اگر در این موضوع سهل انگار باشیم، ممکن است تمام لوازم ارزشمند ما به سرقت برسد.

 

بازگشایی گاوصندوق چه مدتی طول می کشد؟

 

در واقع برای پاسخ به این سوال نمی توان زمان دقیقی را تعیین کرد. گاوصندوق در انواع و مدل های مختلفی تولید می شود. هر یک از آن ها قفل های متفاوتی دارند؛ بنابراین زمان باز‌ کردن هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. به طور کلی مدت زمان بازگشایی گاو صندوق به مدل، جنس، برند سازنده و قفل آن کاملا بستگی خواهد داشت.  توجه کنید که این مدت زمان تقریبی بوده و به طور کامل قابل پیش بینی نیست.

 

بازگشایی گاوصندوق های قدیمی

جهت بازگشایی گاوصندوق های قدیمی در ابتدا باید از مدل آن ها مطلع شوید. به عنوان مثال این که گاوصندوق مدل کلیدی باشد، یا مکانیکی!  بعد از این که نسبت به مدل آن آگاه شدید، باید مرحله های گوناگون آن را مورد بررسی قرار داده و تست کنیم. بایستی گفت که باز‌ کردن گاوصندوق قدیمی نسبت به مدل های جدید آن بسیار راحت تر است.

 

روش های غیر ایمن برای باز کردن گاوصندوق

 

در واقع برای بازگشایی گاوصندوق روش های دیگری نیز وجود دارد که البته این روش ها خیلی منطقی نبوده و از نظر ایمنی نیز مورد تایید نیستند. این روش ها عبارتند از:

 

تخریب زبانه: شما باید در این روش محل قرار گرفتن درب با بدنه را تخریب کنید. همچنین بایستی زبانه را از محل اتصال به بدنه گاوصندوق جدا کنید.

استفاده از دینامیت: این روش بیش تر در گذشته برای باز کردن گاوصندوق های قدیمی مورد استفاده قرار می‌ گرفت. در حقیقت چنین روشی برای بازگشایی صندوق های جدید، اصلا کارآمد نبوده و ایمنی نمی باشد.

بهترین روش برای بازکردن قفل گاوصندوق مراجعه به مراکز معتبر  است.

 

روش غیر ایمن برای بازگشایی گاوصندوق

 

هزینه باز کردن صندوق چه قدر است؟

در مورد هزینه بازگشایی نیز نمی‌ توان مبلغی را به طور دقیق گفت. زیرا این مورد کاملا به عواملی مثل مدل قفل و پیچیدگی آن بستگی دارد.و اینکه چقدر تلاش و زمان نیاز است  تا قفل گاوصندوق باز شود.

بازگشایی گاوصندوق جزو خدمات ویژه تعمیرات گاوصندوق به حساب می‌آید که ممکن است همه افراد روزی به آن نیاز داشته باشند. صندوق‌های امنیتی که ممکن است از نظر قفل و رمز در نمونه‌های مختلفی باشند، باید با استفاده از روش‌های مختلفی باز شوند. در برخی اوقات ممکن است که صاحبین گاوصندوق به ‌علت فراموشی رمز، گم کردن کلید گاوصندوق و … به خدمات بازگشایی نیاز داشته باشند. لازم است به شما بگوییم مهم‌ترین اصل در این ‌باره در این مورد می باشد که حتماً از یک  تیم معتبر و متخصص کمک بگیرید. تا بدون هیچ ‌گونه آسیبی به گاوصندوق، بتوانند جهت بازگشایی آن اقدام کرده و خیالتان را بابت اشیاء داخل آن راحت کنند.

 

بازگشایی درب و قفل انواع گاوصندوق

به دلیل این ‌که گاوصندوق‌ ها مدل‌های متنوعی دارند، افرادی که در حوزه تعمیرات گاوصندوق فعالیت می‌کنند، باید با تمامی مدل‌ها آشنایی داشته و بتوانند هر نوع درب صندوقی را باز کنند. برای این کار به تجهیزات خاصی نیاز است.همچنین تعمیرکار گاوصندوق باید حتماً دارای تخصص و تجربه کافی باشند.

 

 بازگشایی گاوصندوق ایرانی و خارجی

می‌توان گفت منظور از بازگشایی گاوصندوق در درحقیقت استفاده از ابزاری بود که می‌تواند به خوبی رمز و یا  قفل صندوق‌ها را باز کند. زمانی ‌که تعمیرکاران نتوانند کلیدهای گاوصندوق را تعمیر کنند، بابت از تجهیزات به خصوصی برای سوراخ کردن درب آن استفاده کرد.

 

  هزینه باز کردن و تعمیر گاوصندوق

همان طور که گفتیم، روش بازگشایی گاوصندوق نسبت ‌به مدل این محصولات ممکن است با دیگری متفاوت باشد. بنابراین قیمت باز کردن و تعمیر گاوصندوق همیشه متغیر خواهد بود. همچنین عوامل دیگر همانند برند صندوق و زمانی‌ که برای بازگشایی آن آن صرف می‌شود نیز در قیمت نهایی تأثیر گذار است.

 

شایان ذکر است که عملیات بازگشایی گاوصندوق حتماً باید توسط سرویس کاران انجام شود. بنابراین  در وجود چنین مشکلی هیچ‌گاه سرخود اقدامی نکنید. مکانیزم موجود در گاوصندوق ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. در حقیقت شخصی که شما برای این کار به آن اعتماد می‌کنید باید از نحوه مونتاژ و متعلقات گاوصندوق اطلاعات کافی را داشته و بتواند در کمترین زمان ممکن اینکار را انجام دهد. در برخی اوقات نیاز است تا گاوصندوق را به تعمیرگاه منتقل کرد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، جهت بازگشایی آن اقدام نمود.

فروشگاه گاوصندوق رضایی درجهت فروش گاوصندوق درآمده و انواع گاوصندوق از برند های ایرانی معتبر را به صورت انلاین می فروشد.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.