بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه

بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه

یکی از بهترین گاوصندوق ها در ایران گاوصندوق گنجینه است که اکثر آنها نسوز و دارای تنوع محصولات با مدل های مختلف است. این گاوصندوق ها دارای کیفیت و امنیت بسیار بالا هستند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه می پردازیم.

 

معرفی گاوصندوق های گنجینه

گاوصندوق گنجینه مدل 500KRD تک طبقه با رمز دیجیتال

یکی از بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه مدل 500KRD است که گاوصندوق ضد سرقت و تک طبقه است. وزن این محصول ۱۴۰ کیلوگرم و دارای رمز دیجیتالی KRD است. از مشخصات این محصول نسوز و مقاوم است و دارای یک صندوقچه و طبقه متحرک است و ۸ زبانه فولادی دارد و به راحتی می توان روی آن رمز مکانیکی یا دیجیتالی نصب کرد و درب آن از جنس بتن است و برای ادارات ، منازل و دفاتر مناسب است.

گاوصندوق گنجینه مدل K650 KRM ضد سرقت و اتومات چرخدار

یکی دیگر از بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه ، گاوصندوق ضد سرقت و اتومات چرخدار است که دارای مدل K650KRM است و ابعاد آن ۶۳×۵۰×۵۰ و وزن آن ۲۱۰ کیلوگرم است . از مشخصات این محصول ضد سرقت ، ضد درل و ضد برش است و دارای بدنه ضد حریق می باشد. از دیگر مشخصات این گاوصندوق دارای چرخ های زیرین است که به راحتی جا به جا می شود . این محصول دارای ۶ زبانه فولادی ۴ جهته است و لولاهای آن محکم و قابدار است . همچنین دارای درب کشویی است و مجهز به درب آرمبند اتومات است و رنگ آن کوره ای است و برای مصارف خانگی کاربرد دارد.

 

گاوصندوق گنجینه مدل K650 KRM ضد سرقت و اتومات چرخدار

 

گاوصندوق گنجینه مدل 400 K تک طبقه و کوچک کلیدی

این گاوصندوق دارای ابعاد ۳۲×۲۴×۲۰ است و وزن آن ۹۰ کیلوگرم و تک طبقه کوچک است و تک قفل کلیدی K   و دارای ۴ زبانه داخلی با مکانیزم زبانه بند دو طرفه است و رنگ آن استاتیک و نسوز و مقاوم است. این محصول برای مصارف خانگی کاربرد دارد و برای نگهداری اسناد ، دسته چک ، مدارک مناسب است که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان فروشگاه رضایی به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه گاوصندوق گنج بان مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

گاوصندوق گنجینه مدل 400 K تک طبقه و کوچک کلیدی

گاوصندوق گنجینه ضد سرقتی مدل1200 2B-kk دو درب بزرگ کلیدی

یکی دیگر از بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه مدل ضد سرقتی 1200/2B-kk است که ابعاد آن ۱۲۰×۵۰×۵۰ سانتیمتر است و دارای دو درب بزرگ و کلید دار kkk و همچنین رمز مکانیکی و رمز دیجیتال دارد . این محصول دارای دو صندوقچه در طبقه بالا و متحرک است و ۱۲ زبانه فولادی دارو و برای ادارات ، کارخانجات ، نمایشگاه ها ، املاک و غیره مناسب است . از این محصول برای نگهداری از مدارک، اسناد، زونکن، لپ تاپ استفاده می شود و رنگ آن استاتیک و جای مخفی دارد.

گاوصندوق گنجینه جای اسلحه مدل 1400B-kk  کلیدی

این گاوصندوق برای نگهداری اسلحه ، وسایل نظامی و مدارک کاربرد دارد . ابعاد آن ۱۴۱×۶۱×۵۷ سانتیمتر است و وزن آن ۵۰۰کیلوگرم است. ضد سرقت است و دارای تک طبقه بزرگ است و دستگیره آن فولادی و ۱۲زبانه داخلی دارد و قابلیت نصب رمز مکانیکی و دیجیتالی را دارد و درب آن از بتن است .

گاوصندوق گنجینه زیر ویترینی طلافروشی

یکی دیگر از بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه  مدل زیر ویترینی است که دارای ابعاد ۸۳×۱۸۰×۷۲ سانتیمتر است و وزن آن ۱۳۰۰ کیلوگرم است و هم دارای کلید و هم رمز دیجیتالی و رمز مکانیکی است و در برابر آتش سوزی تا یک ساعت مقاوم است و درب و بدنه آن ضد سرقت و حریق است. از مشخصات این گاوصندوق طبق و صندوق داخلی دارد و دارای دو درب چپ و راست بازشو است و ۱۰زبانه فولادی دارد و فضای داخل صندوق بسیار جا دارد و برای طلافروشی و زرگری مناسب است . این محصول دارای یک قلاب سقفی برای حمل با جرثقیل است و سیستم ضد سرقت داخلی دارد.

گاوصندوق حرفه ای فولاد نایاب و زیبا مدل 750BS

این محصول ضد سرقت و فوق حرفه ای است و دارای آلیاژ و نوع بدون لنگه و دستگیره است . ابعاد آن ۹۰ ×۷۵×۷۵ سانتیمتر است و دارای سه نوع قفل و رمز است. ۱۲ زبانه فولادی در چهار جهت دارد و صندوقچه داخلی آن زبانه دار است و رنگ آن متالیک کوره ای و دارای قطر ۲۰سانت است. از این محصول برای جواهرفروشی، اتو گالری، ادارات، منازل، فروشگاه های آنتیک و عتیقه جات و غیره مناسب است و در برابر آتش سوزی مقاومت بسیاری دارد که به همین منظور شما می توانید به سایت فروشگاه رضایی مراجعه و نحوه خرید گاوصندوق ایران کاوه را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد بهترین محصولات گاوصندوق گنجینه صحبت کردیم که این گاوصندوق ها بسیار ایمن و ضد حریق و ضد سرقت هستند و از پر فروش ترین محصولات در بازار می باشند که به همین منظور شما می توانید با فروشگاه رضایی ارتباط و از نحوه خرید گاوصندوق نسوز سدید اطلاع حاصل کنید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.