تعمیرات گاوصندوق

تعمیرات گاوصندوق

خرید گاوصندوق برای هر شخصی می تواند یکی از وسیله های الزامی به شمار برود؛ چرا که بدون شک تمام افراد وسایل ارزشمندی را که ترجیح می دهند به نحوی از آن ها محافظت کنند، در آن قرار می دهند. در واقع در هر مکانی به ویژه شرکت ها و ادارات مهم وجود چنین وسیله ای جهت حفظ مدارک، اسناد، پول، طلا و… مهم است. البته که خرید گاوصندوق تنها برای مکان اداری نبوده و در هر خانه ای نیز باید چنین صندوقی وجود داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیرات گاوصندوق صحبت کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جهت خرید گاوصندوق ایران کاوه کلیک کنید.

 

 اهمیت تعمیرات گاوصندوق

قیمت گاوصندوق به دلیل جنس، کیفیت و میزان امنیتی که دارد، متغیر و بسیار مهم است. بنابراین تعویض آن بعد از خراب شدن برای هر کسی مقدور نیست. به همین خاطر است که یکی موارد مهم در خرید این صندوق ها، تعمیرات گاوصندوق است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

این وسیله امنیتی طبیعتاً بعد از مدتی استفاده ممکن است بنا به دلایل گوناگونی خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. شما باید پیش از هر چیزی از این موضوع مطلع شوید که به طور کلی گاوصندوق ها از دو قسمت آسیب پذیر بوده و دچار خرابی می شوند. این دو بخش عبارتند از:

 • درب
 • قفل

 

اهمیت تعمیرات گاوصندوق

 

 

 

این دو مورد همیشه بیشتر در معرض خراب شدن قرار می گیرند و همچنین قابلیت تعمیر دارند. اما اگر دیگر قسمت ها گاوصندوق مثل بدنه آن دچار آسیب شود، حتی در صورتی به خوبی نیز تعمیر گردد سطح امنیتی آن کاهش پیدا کرده و دیگر نمی توان مثل روز اول جهت حفاظت از وسایل ارزشمند به آن اعتماد کرد.

تعمیرات گاوصندوق از جمله امورات فنی است که بایستی توسط افراد متخصص و آموزش دیده، انجام شود. فروشگاه گاوصندوق رضایی بهترین کارشناسان در این زمینه وجود دارد که می توانند در مواردی نظیر جا به جایی گاوصندوق، رمزگشایی و همچنین تعمیرات به شما کمک کنند. به طور معمول بیش ترین مشکلی که برای این صندوق های امنیتی ایجاد می شود، خرابی قفل است. این موضوع نیز به دلایل وارد نبودن افراد به هنگام باز کردن قفل می باشد.

 

تعمیرات قفل درب گاوصندوق

 

در واقع اگر شما به دنبال تعمیر قفل گاوصندوق هستید، بایستی به شما بگوییم که این کار تقریبا غیر قابل ممکن است. به این معنی که اگر قفل صندوق خراب شود، امکان تعمیر و استفاده از آن صفر است. شما باید در چنین مواقعی به فکر خرید یک قفل جدید برای گاوصندوق خود باشید.

لازم به ذکر است که اگر قفل صندوق خراب شد، تلاش برای این که خود شما آن را تعمیر کنید، بی فایده است. همچنین ممکن است با این کار موجب ایجاد آسیب بیش تر در محصول شوید. در نتیجه این کار ممکن است علاوه بر هزینه خرید قفل، هزینه ها بیش تری نیز جهت تعمیرات گاو صندوق متحمل شوید.

شما بایستی در چنین شرایطی در وهله اول از وارد کردن رمز صحیح اطمینان حاصل کرده و سپس به یک مرکز معتبر جهت تعویض قفل گاوصندوق مراجعه کنید. هزینه تعمیر قفل گاو صندوق نیز مشخص نبوده و به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت.

 

نحوه باز کردن گاوصندوق ها

 

همان طور که گفته شد، بیش ترین قسمت هایی که در گاو صندوق خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد، قفل و درب این وسیله است؛ دلیل این موضوع نیز بلد نبودن افراد در زمان باز‌ و بسته کردن قفل می باشد. بنابراین لازم است تا افراد در ابتدا به خوبی کار کردن با این وسیله امنیتی را یاد بگیرند.

برای آشنایی با نحوه بازگشایی قفل گاوصندوق لازم است تا در ابتدا با انواع آن آشنا شوید.  به طور کلی انواع قفل در این صندوق ها عبارتند از:

 • قفل کلیدی
 • ترکیبی
 • مکانیکی
 • بیومتریک
 • زمانی
 • ترکیبی به همراه تغییر زمان

 

نحوه باز کردن  گاوصندوق

 

قیمت تعمیرات گاوصندوق

تا این بخش از مقاله با اهمیت تعمیرات گاوصندوق آشنا شدید، در واقع به دلیل این که قیمت گاوصندوق بسیار بالاست، تعمیر این وسیله از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قیمت تعمیر گاوصندوق نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • نوع گاوصندوق
 • دلیل خرابی
 • برند سازنده

بر اساس موارد بالا می توان قیمت تعمیر را تعیین کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع خدمات و صندوق های امنیتی می توانید با فروشگاه گاوصندوق رضایی تماس بگیرید.

تعمیرات گاوصندوق متشکل از خدماتی نظیر باز کردن درب گاوصندوق، جابجایی گاوصندوق و  فراموشی رمز گاوصندوق است.  علاوه براین موارد، برخی از مراکزی که به ارائه خدمات می‌پردازند می‌توانند در زمینه تغییر قفل نیز به شما کمک کنند. می‌توان گفت که تعمیر گاوصندوق جزو تخصصی‌ترین خدمات بوده و باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود در ادامه به بررسی هر یک  از انواع خدمات تعمیر گاوصندوق می‌پردازیم.

 معرفی انواع تعمیرات گاوصندوق

همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم، تعمیرات انواع گاوصندوق متشکل از موارد متعددی است که عبارت‌اند از:

 باز کردن قفل گاوصندوق

یکی از معضلاتی که اکثر خریداران گاوصندوق دیجیتال با آن مواجه می‌شوند، فراموشی رمز است. اما امروزه با ظهور قفل‌های بیومتریک این مشکل تا حدودی حل شده است. همچنین ممکن است بنا به دلایل مختلفی کلید گاوصندوق نیز گم شود. در این ‌صورت به خدمات باز کردن قفل گاوصندوق نیاز است شما باید برای این کار از یک تیم کاملاً حرفه‌ای و متخصص کمک بگیرید که بدون هیچ‌گونه آسیبی به گاوصندوق، بتوانند در کمترین زمان ممکن درب آن را باز کنند .

حمل گاوصندوق

یکی از مدل‌های گاوصندوق به‌گونه‌ای هستند که جابجایی آن‌ها و به ‌راحتی قابل انجام نیست. به دلیل این ‌که این محصولات وزن بسیار زیادی دارند، معمولاً ابعاد آن‌ها نیز بزرگ است. برای جا به‌ جا کردن احتیاج به تجهیزات بخصوصی خواهند داشت. می‌توان گفت چند فاکتور برای حمل گاوصندوق ها مهم است که شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدل گاوصندوق
 • وزن
 • محل اتصال

بازگشایی  درب گاوصندوق

آخرین خدماتی که جزو تعمیرات گاوصندوق می‌شود بازگشایی درب  گاوصندوق است که می‌تواند به روش‌های مختلفی انجام شود. برای بازگشایی قفل گاوصندوق از وسایل مختلفی همانند دریل استفاده می‌گردد. البته که دریل این کار مخصوص بوده و معمولاً قیمت بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید برای دریافت این خدمات به به تیم تخصصی پرشین سیف باکس اعتماد کنید.

 

اهمیت تعمیر صندوق

این‌ که گاوصندوق مورد استفاده شما چه مدلی است اصلاً مهم نیست. شما باید پس ‌از وجود کوچک ‌ترین مشکلی در این محصول هرچه سریع‌تر جهت تعمیر آن اقدام کنید. در حقیقت عدم توجه به تعمیرات به ‌موقع گاوصندوق سبب شده تا شما با دردسرهای متعددی روبه رو شده و همچنین امنیت اشیای ارزشمند و خود را به خطر بیندازید. بنابراین بهتر است که برای تعمیرات گاوصندوق هرچه سریع‌تر اقدام کرده و از یک مجموعه معتبر کمک بگیرید.

فروشگاه گاوصندوق رضای در جهت فروش گاوصندوق، انواع گاوصندوق برند های معتبر ایرانی را در سایت برای فروش گذاشته است.

 

 

بیشتر بخوانید: بازگشایی گاوصندوق

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.