تعمیرات گاوصندوق

تعمیرات گاوصندوق

خرید گاوصندوق برای هر شخصی می تواند یکی از وسیله های الزامی به شمار برود؛ چرا که بدون شک تمام افراد وسایل ارزشمندی را که ترجیح می دهند به نحوی از آن ها محافظت کنند، در آن قرار می دهند. در واقع در هر مکانی به ویژه شرکت ها و ادارات مهم وجود چنین وسیله ای جهت حفظ مدارک، اسناد، پول، طلا و… مهم است. البته که خرید گاوصندوق تنها برای مکان اداری نبوده و در هر خانه ای نیز باید چنین صندوقی وجود داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیرات گاوصندوق صحبت کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جهت خرید گاوصندوق ایران کاوه کلیک کنید.

 

 اهمیت تعمیرات گاوصندوق

قیمت گاوصندوق به دلیل جنس، کیفیت و میزان امنیتی که دارد، متغیر و بسیار مهم است. بنابراین تعویض آن بعد از خراب شدن برای هر کسی مقدور نیست. به همین خاطر است که یکی موارد مهم در خرید این صندوق ها، تعمیرات گاوصندوق است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

این وسیله امنیتی طبیعتاً بعد از مدتی استفاده ممکن است بنا به دلایل گوناگونی خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. شما باید پیش از هر چیزی از این موضوع مطلع شوید که به طور کلی گاوصندوق ها از دو قسمت آسیب پذیر بوده و دچار خرابی می شوند. این دو بخش عبارتند از:

 • درب
 • قفل

 

اهمیت تعمیرات گاوصندوق

 

 

 

این دو مورد همیشه بیشتر در معرض خراب شدن قرار می گیرند و همچنین قابلیت تعمیر دارند. اما اگر دیگر قسمت ها گاوصندوق مثل بدنه آن دچار آسیب شود، حتی در صورتی به خوبی نیز تعمیر گردد سطح امنیتی آن کاهش پیدا کرده و دیگر نمی توان مثل روز اول جهت حفاظت از وسایل ارزشمند به آن اعتماد کرد.

تعمیرات گاوصندوق از جمله امورات فنی است که بایستی توسط افراد متخصص و آموزش دیده، انجام شود. فروشگاه گاوصندوق رضایی بهترین کارشناسان در این زمینه وجود دارد که می توانند در مواردی نظیر جا به جایی گاوصندوق، رمزگشایی و همچنین تعمیرات به شما کمک کنند. به طور معمول بیش ترین مشکلی که برای این صندوق های امنیتی ایجاد می شود، خرابی قفل است. این موضوع نیز به دلایل وارد نبودن افراد به هنگام باز کردن قفل می باشد.

 

تعمیر قفل درب گاوصندوق

 

در واقع اگر شما به دنبال تعمیر قفل گاوصندوق هستید، بایستی به شما بگوییم که این کار تقریبا غیر قابل ممکن است. به این معنی که اگر قفل صندوق خراب شود، امکان تعمیر و استفاده از آن صفر است. شما باید در چنین مواقعی به فکر خرید یک قفل جدید برای گاوصندوق خود باشید.

لازم به ذکر است که اگر قفل صندوق خراب شد، تلاش برای این که خود شما آن را تعمیر کنید، بی فایده است. همچنین ممکن است با این کار موجب ایجاد آسیب بیش تر در محصول شوید. در نتیجه این کار ممکن است علاوه بر هزینه خرید قفل، هزینه ها بیش تری نیز جهت تعمیرات گاو صندوق متحمل شوید.

شما بایستی در چنین شرایطی در وهله اول از وارد کردن رمز صحیح اطمینان حاصل کرده و سپس به یک مرکز معتبر جهت تعویض قفل گاوصندوق مراجعه کنید. هزینه تعمیر قفل گاو صندوق نیز مشخص نبوده و به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت.

 

نحوه باز کردن  گاوصندوق

 

همان طور که گفته شد، بیش ترین قسمت هایی که در گاو صندوق خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد، قفل و درب این وسیله است؛ دلیل این موضوع نیز بلد نبودن افراد در زمان باز‌ و بسته کردن قفل می باشد. بنابراین لازم است تا افراد در ابتدا به خوبی کار کردن با این وسیله امنیتی را یاد بگیرند.

برای آشنایی با نحوه بازگشایی قفل گاوصندوق لازم است تا در ابتدا با انواع آن آشنا شوید.  به طور کلی انواع قفل در این صندوق ها عبارتند از:

 • قفل کلیدی
 • ترکیبی
 • مکانیکی
 • بیومتریک
 • زمانی
 • ترکیبی به همراه تغییر زمان

 

نحوه باز کردن  گاوصندوق

 

قیمت تعمیرات گاوصندوق

تا این بخش از مقاله با اهمیت تعمیرات گاوصندوق آشنا شدید، در واقع به دلیل این که قیمت گاوصندوق بسیار بالاست، تعمیر این وسیله از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قیمت تعمیر گاوصندوق نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • نوع گاوصندوق
 • دلیل خرابی
 • برند سازنده

بر اساس موارد بالا می توان قیمت تعمیر را تعیین کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع خدمات و صندوق های امنیتی می توانید با فروشگاه گاوصندوق رضایی تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید: بازگشایی گاوصندوق

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.