تفاوت گاوصندوق اداری و خانگی

تفاوت گاوصندوق اداری و خانگی

تفاوت گاوصندوق ها چیست؟چرا این تعداد مدل های مختلف تولید شده است؟ گاوصندوق ها از جمله محصولات امنیتی هستند، که می توان آن ها را در مدل ها و طرح های گوناگون خریداری کرد و برای حفاظت از وسایل و مدارک ارزشمند مورد استفاده قرار دارد. از انواع این محصولات می توان به مدل اداری و خانگی اشاره کرد. سوالی که ممکن است برای همه افراد پیش از خرید گاوصندوق پیش بیاید این است که تفاوت گاوصندوق اداری و خانگی چیست؟ برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می‌شود که حتماً در ادامه مقاله همراه ما باشید.

به جرات می‌توان گفت که هیچ راهی بهتر از خرید گاوصندوق نمی‌ تواند امنیت مورد نظر شما را برای حفاظت از اشیای ارزشمند تامین کند. خوشبختانه این محصول می تواند هم در منزل و هم در ادارات مورد استفاده قرار بگیرد. اما صندوقی که برای منزل خریداری می کنید تفاوت هایی با مدل های اداری دارد. ما در این مطلب قصد داریم که به بررسی آنها بپردازیم. البته که برخی مدل‌های گاوصندوق به گونه ای طراحی شده اند که می‌توان از آن‌ ها هم در منزل و هم در اداره استفاده کرد.

 

معرفی گاوصندوق اداری

قبل بررسی تفاوت گاوصندوق اداری و خانگی بهتر است، تا برای درک بهتر شما هر یک از این محصولات را به طور مختصر به شما معرفی کنیم به طور کلی می توان گفت که صندوق هایی که در اداره ها استفاده می شوند گاوصندوق اداری نام دارند این محصولات دارای ویژگی هایی هستند که آنها را نسبت به مدل های خانه متمایز میکند می توان به سطح امنیتی بسیار بالا اشاره کرد بدون شک اشیا و مدارکی که در منزل نگهداری میشود به اهمیت پایین تری نسبت به اسناد یک اداره دارد به همین خاطر بهتر است که شما برای خرید گاوصندوق اداری محصولات ایران خواب کنید که در بالاترین سطح ایمنی قرار دارند.

 

معرفی گاو صندوق اداری

 

گاوصندوق خانگی

منظور از گاوصندوق خانگی، گاوصندوق های در ابعاد کوچک است، که از نظر ایمنی سرعت پایین تری داشته و همچنین وزن آن ها نیز کم تر می باشد. لازم است بدانید که صندوق های خانگی شامل مدل های بسیار متنوعی می شوند که شما می توانید بر اساس نیازی که دارید، یکی از مدل ها را انتخاب و خریداری کنید. این محصولات علاوه بر این که در مدل های گوناگونی تولید می شوند، از نظر ایمنی نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

 

بررسی تفاوت گاوصندوق اداری با خانگی

در خصوص بررسی تفاوت گاوصندوق اداری و خانگی بایستی بگوییم که این دو مدل از لحاظ مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند. از جمله مواردی که سبب تفاوت گاوصندوق های خانگی و اداری شده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تفاوت  اداری با خانگی از نظر اندازه

آشکار ترین تفاوتی که میان این دو وجود دارد، ابعاد و همچنین وزن گاوصندوق ها می باشد. این موضوع به این خاطر است که اشیا و اسنادی که در گاوصندوق های اداری نگهداری می شود، اهمیت ویژه ای داشته و نسبت به اشیای درون منزل مهم تر است.

گاوصندوق های اداری جهت محافظت از مدارک متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین مسلماً از چندین طبقه برخوردار بوده تا بتوان به راحتی مدارک و اسناد را دسته بندی کرد و به آن ها دسترسی راحت تری داشت. این در حالی است که معمولاً صندوق های خانگی فاقد طبقه هستند. همچنین وزن مدل های اداری بسیار بیشتر از مدل های خانگی است. چرا که باید شرایط به گونه‌ ای باشد که امکان جابجایی صندوق به راحتی فراهم نشود و یا اینکه بازگشایی گاوصندوق نیز به راحنی انجام نشود.

سطح ایمنی

در ابتدای مطلب نیز گفته شد که گاوصندوق های خانگی با اداری از نظر سطح امنیتی با یکدیگر تا حد بسیار زیادی متفاوت هستند. صندوق های اداری به دلیل ابعاد بسیار بزرگ و وزن سنگینی که دارند، دارای امنیت بالاتری هستند. همچنین در این صندوق از مکانیزم های ضد حریق و ضد سرقت استفاده می شود. معمولاً گاوصندوق های خانگی سطح ایمنی پایین تری داشته و ممکن است در برخی موارد سارقان بتوانند درب آن را باز کنند.

 

سطح ایمنی

 

تفاوت از نظر قیمت

یکی از مهمترین معیارهای است که همه خریداران هنگام خرید گاوصندوق به آن توجه می کند که لازم است بدانید که قیمت گاوصندوق های اداری همیشه نسبت به هزینه خرید گاوصندوق خانگی بیشتر است.

 

جمع بندی

تفاوت گاوصندوق خانگی و اداری به این نتیجه می رسیم که مدل های اداری از هر نظری نسبت به خانگی متمایز بوده اما از طرفی قیمت آنها تا حدودی بالاتر است البته به طور کلی قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در یک مطلب جداگانه به بررسی آنها بپردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مدل ها و سایز و قیمت گاوصندوق ها به فروشگاه رضایی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن فروشگاه تماس حاصل فرمایید. فروشگاه رضایی انواع برند های گوناگون مثل گاوصندوق نسوز سدید، گنج بان، گنجینه و غیره را عرضه می کند.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.