روش های بازگشایی گاوصندوق

روش های بازگشایی گاوصندوق

باز کردن گاوصندوق تخصص خاص خود را داشته و با اطلاع از روش های بازگشایی گاوصندوق بدون آسیب می توانید بازگشایی نمایید. برای آموزش روش های بازگشایی گاوصندوق با ما همراه باشید.

انواع  روش های بازگشایی گاوصندوق

گاوصندوق در انواع مختلف با توجه به نیاز کاربران و افزایش امنیت تجهیزات داخلی طراحی می شود که می توانیم به گاوصندوق های اسلحه، گاوصندوق مقاوم در آتش، گاوصندوق کشویی، گاوصندوق اتومبیل و گاوصندوق های مخفی، گاوصندوق خانگی، اداری و جواهرات اشاره نماییم. هر کدام دارای ویژگی و کاربرد خاصی هستند.

بازگشایی گاوصندوق های دیجیتالی

یکی از انواع گاوصندوق های امنیتی گاوصندوق دیجیتال بوده که برای بازگشایی آن باید رمز طریق شده دیجیتالی را وارد نمایید. با ورود کد به همراه ستاره یا مربع گاوصندوق بازگشایی می شود. تعداد دفعات وارد کردن رمز و سایر شاخص های امنیتی توسط کاربر گاوصندوق تعریف می‌شود اما اگر پس از ورود رمز صحیح قادر به باز کردن درب گاوصندوق نباشید، یکی از روش های بازگشایی گاوصندوق اینست که باتری دیجیتالی دستگاه را تعویض نمایید.

پس از بازگشایی می توانید اقدام به تغییر رمز و سایر موارد امنیتی جهت افزایش امنیت گاوصندوق نمایید. برای اطلاع از جزئیات بازگشایی گاوصندوق دیجیتال با کارشناسان فنی گاوصندوق رضایی در ارتباط باشید. در ادامه به سایر روش های بازگشایی گاوصندوق می پردازیم.

 

گاوصندوق مکانیکی

گاوصندوق مکانیکی یکی دیگر از انواع گاوصندوق های امنیتی بوده که دارای اهرم چرخان است که با تنظیم رمز گاوصندوق می توانیم اقدام به بازگشایی نمایید. این گاوصندوق ها روش بازگشایی خاصی دارد تا بتوانید اقدام به بازگشایی نمایید. پس از تنظیم رمز گاوصندوق دو اهرم گاوصندوق را چرخانده تا اقدام به بازگشایی نمایید. هنگام چرخاندن اهرم مراقب باشید که از عدد رمز تعیین شده عبور نکند و مراحل رمزنگاری را باید دوباره انجام دهیم.

اگر قصد خرید گاوصندوق گنجینه، گاوصندوق ایران کاوه و غیره را دارید، می توانید به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه نمایید. همچنین برای تعمیر گاوصندوق و بازگشایی نیز می توانید راهنمایی های لازم را از مجموعه گاوصندوق رضایی دریافت نمایید.

 

 

بازگشایی گاوصندوق فوق ایمن

یکی از انواع گاوصندوق های تخصصی، گاوصندوق فوق ایمن بوده که دارای موتور بیومتریک با قفل های ترکیبی هستند. با توجه به اینکه دستگاه دارای موتور رمز های بیومتریک است، بازگشایی آن تنها با اثر انگشت امکان پذیر بوده و در زمان خرید توسط متخصصان در حافظه دستگاه ثبت می شود. در نظر داشته باشید گاوصندوق های فوق ایمن بالاترین درجه ایمنی را داشته و از متریال های مناسب در ساخت آن استفاده شده است. جهت سفارش و خرید گاوصندوق نسوز سدید و گاوصندوق ایران کاوه به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه نمایید.

انواع رمز در گاوصندوق های امنیتی

  • سیستم دیجیتالی

یکی از محبوب ترین سیستم های گاوصندوق، استفاده از رمز های الکترونیکی یا دیجیتالی بوده که با وارد کردن رمز گاوصندوق بازگشایی می شود.

  • سیستم قفل و کلید

یکی دیگر از انواع سیستم های امنیتی گاوصندوق، استفاده از قفل و کلید است که ابتدایی ترین راه های حفاظت از تجهیزات داخلی گاوصندوق محسوب می‌ شود. سیستم قفل و کلید از قدیم استفاده می شد که امروزه نیز می توانید از سیستم های ترکیبی برای امنیت آن استفاده نمایید.

  • قفل بیومتریک

قفل بیومتریک جز جدید ترین تکنولوژی های قفل امنیتی بوده که پس از ذخیره اثر انگشت در حافظه سیستم، مورد استفاده قرار می گیرد. برای بازگشایی این گاوصندوق نیاز به باتری بوده و در صورت نیاز به تعویض باتری، قفل دستگاه بازگشایی نمی شود. برای بازگشایی قفل بیومتریک، نیاز به ورود اثر انگشت به سیستم گاوصندوق است.

  • قفل ترکیبی

در برخی از گاوصندوق ها برای افزایش امنیت آن از قفل های ترکیبی استفاده می شود. به عنوان مثال می توانیم به قفل های ترکیبی کلید و بیومتریک اشاره نماییم. در برخی از گاوصندوق ها از قفل های دیجیتالی و کلید به صورت ترکیبی استفاده می کنند.

 

جمع بندی

انتخاب گاوصندوق در زمان خرید اهمیت بالایی دارد. گاوصندوقی را انتخاب کنید که امنیت بالایی داشته و طبق نیاز شما طراحی شده باشد. ابعاد و اندازه گاوصندوق نیز اهمیت دارد و سعی کنید از سیستم های قفل تخصصی و امنیتی استفاده نمایید. بحث امروز ما در مورد روش های بازگشایی گاوصندوق بود. اگر قصد خرید گاوصندوق و اطلاع از جدید ترین گاوصندوق نسوز سدید و ایران کاوه دارید، به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه نمایید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.