سیف باکس چیست؟

سیف باکس چیست؟

ممکن است شما نام سیف باکس را شنیده باشید. اما در مورد آن هیچ گونه اطلاعات نداشته باشید. به همین خاطر ما در این مقاله از پرشین سیف باکس قصد داریم مطالب مفید را در این خصوص به شما ارائه دهیم. بنابراین توصیه می‌شود که حنما در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بدون شک این سوال ممکن است برای افراد زیادی پیش بیاید که سیف باکس چیست؟ می توان گفت که این محصول یکی  از انواع گاوصندوق ها بوده که می‌توان از آن جهت نگهداری مدارک مهم و وسایل ارزشمند استفاده کرد. چنانچه شما به دنبال یک جعبه کوچک با سطح ایمنی بالا هستید، این نوع صندوق می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. می توان گفت که این نوع گاوصندوق بیشتر برای مراقبت از مواردی همانند پول نقد؛ طلا و جواهر مورد استفاده قرار گرفته و مناسب تر می باشد.

گاوصندوق ایران کاوه

میزان امنیت در سیف باکس

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که سیف باکس به دلیل ابعاد کوچک و وزن سبکی که دارد، از نظر امنیتی نسبت به گاوصندوق های بسیار بزرگ در سطح پایین تری قرار می گیرد. اما باید گفت که این تصور کاملا اشتباه است. چرا که در ساخت این صندوق ها از تکنولوژی های رمزنگاری بسیار پیشرفته استفاده می گردد. البته وزن سبک این صندوق‌ها ممکن است که بتوان به راحتی آن ها را به سرقت برد و یا جابجا کرد.

اما خبر خوب این است که شما می توانید این مدل گاوصندوق را با استفاده از پیچ و مهره های مخصوص به دیوار یا به زمین متصل کرده و مانع جابجایی آن شوید. البته که خرید گاوصندوق در برخی موارد می‌ تواند نسبت به خرید سیف باکس بسیار بهتر باشد.

 

میزان امنیت در سیف باکس

 

 

انواع گاوصندوق های سیف باکس

لازم است بدانید که سیف باکس ها در مدل های بسیار متنوع به بازار عرضه می شوند. که می توان برای مکان های مختلف و استفاده های گوناگون هر یک از آن ها را خریداری کرد. شما میتوانید از انواع رمز به ویژه رمز های دیجیتالی بر روی این صندوق‌ها استفاده کنید. این موضوع با کسانی که همیشه با مشکل گم کردن کلید مواجه هستند، می تواند کمک به سزایی کند.

البته به طور کلی سیف باکس در سه نوع در بازار وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدل هتلی

شما می توانید برای سفرهای کاری خود و حفاظت از مدارک و اسناد بسیار مهم جهت خرید مدل هتلی اقدام کنید. این مدل صندوق علاوه بر اینکه فضای زیادی را از شما نمی گیرد، قابلیت حمل بسیار آسانی دارد. شما می توانید به راحتی سیف باکس هتلی را در اتاق قرار داده و بابت امنیت مدارک مهم و همچنین اشیا گران قیمت خیال راحتی داشته باشید.

 

مدل دیجیتالی

لازم است بدانید که در مدل دیجیتالی الگوریتم های بسیار پیچیده ای مورد استفاده قرار می گیرد که سبب شده تا سطح امنیتی صندوق تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند. البته که قیمت این نوع سیف باکس به خاطر تنظیم رمز بیومتریک نسبت به مدل های دیگر بالاتر می باشد.

 

سیف باکس لمسی

شما می توانید جهت حفاظت از مدارک و اسنادی که امنیت آن ها اهمیت بسیار ویژه ای دارد از این محصول استفاده کنید.

 

قیمت sefe box

قیمت از جمله فاکتورهای مهمی است که افراد در هنگام خرید safe box به آن توجه ویژه ای دارند. همان طور که قبلا گفته شد، این محصول در انواع مختلف و در مدل های بسیار متنوعی تولید شده و به فروش می رسد. بنابراین نمی‌ توان در مورد قیمت آن مبلغ مشخصی را بیان کرد.

 

همچنین قیمت این مدل صندوق های امنیتی عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به نوع رمز، نوع قفل، کیفیت ساخت و برند سازنده اشاره کرد.

اما سوالی که در این خصوص پیش می آید این است که آیا قیمت سیف باکس گران تر از گاوصندوق است ؟

پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت گاوصندوق ها دارای قیمت بالاتری بوده اما از طرفی سطح امنیتی بیشتری نیاز دارند. چرا که امکان جابجایی آن ها برخلاف سیف باکس وجود ندارد.

 

قیمت sefe box

سخن پایانی

سیف باکس از جمله صندوق های امنیتی بسیار مناسبی است که افراد می توانند برای نگهداری مدارک و اسناد مهم خود و همچنین وسایلی که ابعاد کوچکتری دارند، از آن استفاده کنند. این محصول در انواع مختلفی تولید شده که از جمله آن ها می‌ توان به هتلی، دیجیتالی و لمسی اشاره کرد. شما می توانید برای خرید انواع گاوصندوق ها مثل گاوصندوق ایران کاوه به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه کرده و در این مورد اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.