لیست قیمت گاوصندوق

لیست قیمت گاوصندوق

قیمت گاوصندوق به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در زمان خرید گاوصندوق به آن توجه نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گاوصندوق با ما همراه باشید.

فاکتورهایی که در قیمت گاوصندوق تاثیر دارند.

فاکتورهای مختلفی برای قیمت گذاری انواع گاوصندوق وجود دارد که می توانید با توجه به فاکتورهای در نظر گرفته شده گاوصندوق مناسبی را خریداری نمایید. در ادامه انواع گاوصندوق و لیست قیمت گاوصندوق می پردازیم تا بتوانید با توجه به معیارهای در نظر گرفته شده گاوصندوق مناسب را خریداری کنید.

ابعاد و وزن گاوصندوق

یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری گاوصندوق، اندازه و وزن آن بوده که در سه گروه وزنی سبک، سنگین و نیمه سبک طراحی می شود. هرکدام قیمت متفاوتی داشته و شما بر اساس معیارهای خود می‌ توانید صندوق مناسب را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال برای استفاده خانگی گاوصندوق های سبک مناسب است ولی سبک گاوصندوق های سنگین برای ادارات بزرگ و بانک ها کاربردی خواهد بود.

استاندارد های امنیتی در خرید گاوصندوق

عوامل مهم توجه به استانداردهای امنیتی در زمان خرید گاوصندوق است که مقاوم در برابر آتش سوزی باشد. می تواند در زمان حریق از آتش سوزی اسناد، مدارک و اشیای گران بها جلوگیری نماید.

هرچه امنیت و استاندارد گاوصندوق بیشتر باشد، قیمت گاوصندوق گران تر نیز خواهد شد.  اگر صندوقی فاکتور های امنیتی کمتری داشته باشد، قیمت کمتری خواهد داشت.

تاثیر سیستم قفل و رمزنگاری گاوصندوق در قیمت گاوصندوق

یکی از موارد حائز اهمیت بررسی سیستم قفل و رمزنگاری گاوصندوق است. اگر از قفل های معتبری استفاده شود، قیمت گرانتری خواهد داشت. امروزه گاوصندوق ها دارای قفل های دیجیتالی و پیشرفته هستند که به آسانی قابلیت بازگشایی ندارند. اگر قصد خرید گاوصندوق دارید، سعی کنید گاوصندوقی را انتخاب کنید که جدیداً تولید شده و از آخرین تکنولوژی های امنیتی برخوردار باشد. هرچه قفل و سیستم رمزنگاری صندوق جدید تر باشد، قیمت گاوصندوق نیز بیشتر خواهد بود.

یکی از مجموعه های معتبر در زمینه فروش انواع گاوصندوق های نسوز، مجموعه گاوصندوق رضایی بوده که می توانید اقدام به خرید انواع گاوصندوق گنجینه مهر پارس، صندوق کاوه، گاوصندوق سدید و غیره نمایید.

 

سیستم قفل و رمزنگاری گاوصندوق

 

 تاثیر طراحی قالب و بدنه گاوصندوق در قیمت گاوصندوق

طراحی بدنه گاوصندوق باید به صورت پلکانی باشد تا در برابر نفوذ دیلم و سایر تجهیزات غیر قابل نفوذ باشد اگر گاوصندوقی در مقابل دیلم مقاوم باشد، می توانید با امنیت و خیال راحت اقدام به خرید گاوصندوق مدنظر خود نمایید پس از طراحی بدنه و قالب گاوصندوق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

آپشن های امنیتی گاوصندوق

بسیاری از گاوصندوق ها دارای سیستم آژیر ضد سرقت، سیستم تاخیر یا گلس لاک هستند. می‌تواند برای جلوگیری از سرقت مورد استفاده قرار بگیرد. موارد ذکر شده ضریب امنیت گاوصندوق را افزایش داده و از آپشن های امنیتی می توانید استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید بسیاری از گاوصندوق ها دارای استاندارد های ضد سرقت هستند که برای محصولات خانگی، صندوق های اداری یا صندوق های فوق امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد.

گاوصندوق دکوراتیو چیست؟

در کنار فاکتورهای امنیتی بسیاری از افراد به ظاهر و دکوراتیو بودن گاوصندوق نیز توجه دارند. برخی از گاوصندوق ها از لحاظ ظاهری نیز طراحی می شود که به آن ها گاوصندوق های دکوراتیو گفته می شود.

این گاوصندوق ها علاوه فاکتور های امنیتی، زیبای خاصی نیز دارد. سیستم قفل گاوصندوق  به صورت پنهانی بوده و سیستم رمزنگاری آنها به صورت لمسی و مخفی طراحی می شود.

جهت مشاهده انواع گاوصندوق های امنیتی مانند گاوصندوق گنجینه مهر پارس، گاوصندوق سدید، گاوصندوق گنج بان و گاوصندوق معروف ایران کاوه به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه نمایید.

جمع بندی

اگر قصد خرید گاوصندوق امنیتی را دارید، ابتدا کاربرد آن را برای خود مشخص نمایید. دستگاهی را خریداری کنید که قیمت مقرون به صرفه داشته و برای کاربرد شما مناسب باشد. در کنار آن توجه به فاکتور وزن، استاندارد های امنیتی، سیستم قفل، طراحی قالب و بدنه، آپشن های گاوصندوق اهمیت بالایی دارد.

در این بخش به بررسی لیست قیمت گاوصندوق از نقطه نظر های مختلف پرداختیم و اختلاف قیمت صندوق ها را بررسی کردیم. برای آشنایی بیشتر و مشاهده کامل لیست قیمت گاوصندوق می ‌توانید به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه نمایید. امیدواریم مطالب بررسی شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.