انواع گاوصندوق

انواع گاوصندوق3

بدون شک هر شخصی وسایل و مدارک با ارزشی دارد، که می خواهد به نحوی از آن ها محافظت کند که به سرقت نرسند. با انواع گاوصندوق های موجود و تنوع محصولات امنیتی نگهداری و حفاظت از داشته ها بسیار راحت تر شده است. این صندوق های امنیتی انواع فراوانی داشته که هر یک دارای کاربردی خاص هستند و از آن در مکان های مختلفی استفاده می گردد.

 

نکاتی در مورد خرید مدل های گاوصندوق

 

انتخاب گاوصندوق بر اساس مکانی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، انجام می شود. در واقع می بایست هنگام خرید چنین وسیله ای حساسیت و دقت بیش تری به خرج داد؛ چرا که گاوصندوق وسیله ای که برای نگه داری و محافظت از وسایل ارزشمندی که داریم، از آن استفاده خواهیم کرد.

به دلیل این که قیمت گاوصندوق ها معمولا بالاست، نمی توان در صورت پشیمانی آن را تعویض کرد و یک گاوصندوق جدید را خریداری نمود. به همین دلیل توجه به یک سری از نکات در این خصوص‌ به شما کمک بسیار زیادی می کند.

 

گاوصندوق خانگی با گاوصندوق های دیگر چه تفاوتی دارد؟

 

به طور کلی مدل های گاوصندوق در دو دسته بندی خانگی و اداری قرار می گیرند اما در این دو گروه مدل های  بسیار متنوعی وجود دارد که بایستی بر اساس نیاز و مکانی که داریم، یکی از آن ها را انتخاب کرد.

باید بگوییم که گاوصندوق های خانگی با دیگر گاوصندوق ها دارای تفاوت زیادی نیستند؛ تنها تفاوتی که ممکن است بین این دو وجود داشته باشد، اندازه و تعداد طبقه های آن ها می باشد. البته که وزن گاوصندوق خانگی به دلیل این که بتوان در اسباب کشی آن را به راحتی جا به کرد، باید حتما سبک باشد‌. این وسیله مانند وسیله های دیگر نیز که بتوان به راحتی آن را تعویض کرد. گاوصندوق علاوه بر این که وزن بالایی دارد، دارای پیچ و مهره های فراوانی بوده که سبب شده تا تعویض آن تا حد بسیار زیادی سخت تر شود.

 

گاوصندوق خانگی با گاوصندوق های دیگر چه تفاوتی دارد؟

 

 

مدل های گاوصندوق برای اساس نوع نصب

 

در واقع مدل های گاوصندوق ها بر اساس فاکتور های مختلف در انواع گوناگونی وجود دارند. ما در این بخش از مقاله قصد داریم انواع گاوصندوق را از نظر طریقه نصب به شما معرفی میکنم.

 

 دیواری : معمولا خرید گاوصندوق دیواری برای خانه مناسب نمی باشد؛ چرا که در هنگام جا به جایی و اسباب کشی با مشکلاتی رو به رو خواهیم شد.

 

رومیزی:  این مدل گاوصندوق به طور معمول دارای ابعاد کوچک تر و وزن سبک تری است. به همین خاطر خرید آن برای استفاده در خانه می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای باشد.

 

ایستاده: تقاضا برای خرید این مدل گاوصندوق برای خانه نسبت به مدل رومیزی کم تر است.  البته که این نمونه فضا و تعداد طبقات بیش تری را دارد که استفاده از آن برای مغازه ها می تواند مناسب به نظر برسد. در صورتی که شما وسایل ارزشمند زیادی را جهت نگه داری دارید، خرید گاوصندوق ایستاده به شما توصیه می شود.

 

 

مدل های گاوصندوق برای اساس نوع نصب

 

برند های گاوصندوق

 

همان طور که در ابتدای متن گفتیم، تقاضا برای خرید و فروش گاوصندوق در حال حاضر روز به روز در حال افزایش است. به همین دلیل امروزه کارخانه های زیادی به تولید این وسیله های امنیتی می پردازند. برندهای گاو صندوق عبارتند از:

 

  برند گنجینه

 

از برندهای بسیار معروف  این محصولات می توان به گنجینه اشاره کرد، این برند به تولید بهترین گاوصندوق های نسوز و ضد سرقت می پردازد. این برند علاوه بر قیمت نسبتا مناسبی که دارد، نسبت برندهای خارجی از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

 برند کاوه

 

خرید گاوصندوق ایران کاوه از شرکت ایران کاوه باکس امکان پذیر است. این برند سالیان زیادی است که به تولید انواع گاوصندوق مکانیکی، دیجیتال و… می پردازد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.