معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان

معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان

یکی از بهترین محصولات گاوصندوق ایرانی برند گنج بان است که بسیار با کیفیت و مرغوب است و عملکرد و کارایی بالایی دارد و دارای انواع مختلف و تنوع محصولات است که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان می پردازیم.

ویژگی های گاوصندوق گنج بان

برای درک بهتر از معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان به ویژگی های آنها می پردازیم. این برند یکی از بهترین برندهای ایرانی است که دارای سابقه بسیار طولانی در زمینه گاوصندوق می باشد. از ویژگی های مهم این محصول درب بتن آن است که برای گاوصندوق های بانکی بسیار اهمیت دارد. قفل آنها دارای قفل مکانیکی، قفل دیجیتال است که با توجه به سیستم ایمنی گاوصندوق می توانید آنها را انتخاب کنید.

از ویژگی های دیگر این محصول خدمات پس از فروش بسیار بالا و دارای گارانتی می باشد و پشتیبانی آن به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشتریان است. این گاوصندوق ها نسوز و در دمای بالا مقاوم هستند و تنوع محصولات و مدل های آن بسیار زیاد و شما به راحتی می توانید بهترین گاوصندوق را خریداری کنید.

 

ویژگی های گاوصندوق گنج بان

 

محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان

گاوصندوق هتلی گنج بان

در مورد معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان می توان به گاوصندوق هتلی گنج بان اشاره کرد که وزن آن سبک و دارای قفل دیجیتالی و امنیت بالایی دارد. تولید این گاوصندوق از مواد نسوز و مرغوب است و در دمای زیاد مقاومت بالایی دارد. از دیگر مشخصات این گاوصندوق فضای داخلی آن A5 است و دارای قفل سرانگشتی است و وزن آن ۴۵ کیلوگرم است. این محصول به سفارش مشتری می تواند ابعاد متنوعی داشته باشد و دارای قفل دیجیتالی است. قیمت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

گاوصندوق خانگی گنج بان

یکی دیگر از این نوع گاوصندوق که دارای قفل اثر انگشتی است گاوصندوق خانگی است. این نوع گاوصندوق بسیار امنیت دارد و نسوز است و مناسب برای نگهداری اسناد، مدارک، طلا و جواهرات است و دارای طبقات مجزا و تفکیک شده است و قابلیت نصب بر روی زمین و داخل زمین را دارد که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان فروشگاه رضایی به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه تعمیرات گاوصندوق مشاوره و راهنمایی بگیرید.

گاوصندوق بانکی

مورد دیگر در معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان گاوصندوق بانکی است که برای مدیران بانک برای ایجاد امنیت در بانک بسیار اهمیت دارد. این مدل بسیار سنگین و سیستم رمزنگاری دارد و دارای الگوریتم امنیتی و رمزنگاری است که امنیت آن جهانی است. دارای بدنه و یراق آلات و زبانه ضد سرقت است. این محصول دارای ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش است و به دلخواه مشتری ابعاد آن مختلف ساخته می شود و یکی از بهترین نوع گاوصندوق در بازار می باشد.

گاوصندوق اسلحه گنج بان

یکی دیگر از انواع گاوصندوق های گنج بان گاوصندوق اسلحه است که دارای زبانه ضد سرقت و مقاوم است. در برابر دریل کردن مقاوم است و دارای ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش است. در مقابل آتش سوزی مقاوم و ضد حریق است و دارای رنگ متالیک و در برابر خط و خش هم مقاومت دارد. این محصول دارای قابلیت نصب یک یا چند رمز مانند مکانیکی، دیجیتالی و اثرانگشت را دارد و دارای یک طبقه متحرک و زبانه های متعددی است.

گاوصندوق طلا و جواهرات

در مورد معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان گاوصندوق طلا و جواهرات را می توان نام برد که دارای زبانه ضد سرقت است و مانع باز شدن درب می شود و ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دارد. این محصول ضد حریق و نسوز است و در برابر آتش مقاوم و دارای درب بتن و دریچه دارد. این گاوصندوق دارای قفل کمرشکن است و وزن آن سنگین است و حدود ۱۹۰ کیلوگرم است و ارتفاع آن ۶۲سانتیمتر و سه محفظه داخلی دارد. از بهترین و با کیفیت ترین نوع گاوصندوق است بسیار پر فروش است و در بازار از آن بسیار استقبال شده است که به همین منظور شما می توانید به سایت فروشگاه رضایی مراجعه و نحوه خرید گاوصندوق ایران کاوه را مشاهده نمایید.

 

گاوصندوق طلا و جواهرات گنج بان

سخن پایانی

در مورد معرفی محصولات پر فروش گاوصندوق گنج بان صحبت کردیم که این گاوصندوق ها همه دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی هستند و از بهترین نوع برند ایرانی می باشند که به همین منظور شما می توانید با فروشگاه رضایی ارتباط و از نحوه بازگشایی گاوصندوق اطلاع حاصل کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.