نکته هایی در ساخت گاوصندوق مخفی

نکته هایی در ساخت گاوصندوق مخفی

در حال حاضر گاوصندوق‌های مخفی نسبت ‌به سایر مدل‌های گاوصندوق دارای طرف داران بیشتری بوده و میزان فروش این محصولات روز به ‌روز درحال افزایش است. چرا که میزان امنیت آن‌ها بیشتر است و به دلیل مخفی بودن، احتمال به سرقت رفتن  مدارک و اشیای با ارزش افراد تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند. اکثر افراد به محصولاتی علاقه دارند که علاوه‌ بر تامین امنیت بتواند در مقابل عوامل مختلف مقاومت داشته باشد و هیچ آسیبی نبیند که تمامی این ویژگی‌ها در گاوصندوق‌ مخفی وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا نکته‌هایی را در مورد ساخت گاوصندوق مخفی به شما ارائه دهیم.

 

در ابتدا باید بگوییم که گاوصندوق مخفی نوعی صندوق بوده که می‌تواند از اشیاء و مدارک ارزشمند افراد به بهترین شکل ممکن محافظت کندو تفاوت اصلی این صندوق با سایر صندوق‌ها این است که از دید کاملاً پنهان هستند و هیچ‌کس نمی‌تواند تشخیص دهد که در کجا قرار گرفته‌ است. خوشبختانه گاوصندوق‌های مخفی در شکل‌ها و قابلیت‌های گوناگونی بنا به درخواست مشتریان به ساخت می‌رسند. لازم است بدانید که ساخت گاوصندوق مخفی احتیاج به تجربه تخصص و مهارت بالا دارد و هر کسی نمی‌تواند در ساخت گاوصندوق‌های مدل مخفی موفق باشد.

 

بررسی انواع گاوصندوق‌های مخفی

 

پیش‌ از این‌که نکته‌هایی در ساخت گاوصندوق مخفی به شما ارائه دهیم، بهتر است که به‌ طور کلی انواع گاوصندوق مخفی را به شما معرفی کرده و توضیحاتی در مورد هر یک بیان کنیم. بدون شک گاوصندوق مخفی شرایطی را برای افراد فراهم می‌کند تا بتوانند با خیال راحت از آن‌ ها مراقبت کرده و نگرانی نداشته باشند. ازجمله پرفروش‌ترین انواع گاوصندوق مخفی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

گاوصندوق‌های مخفی دیواری

 

این نوع گاوصندوق به شکل انبوهی که در سراسر کشور به فروش می‌رود. شما می‌توانید جهت خرید گاوصندوق گنجینه مهر پارس و سایر برندها در مدل مخفی  با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید. صندوق‌های دیواری در واقع به‌ صورت طبیعی با یک پوشش مناسب در داخل دیوار تعبیه شدند و معمولاً با یک قاب عکس پوشش دهی می‌شوند، تا از نگاه افراد به دور بمانند .

صندوق‌های مخفی برخلاف سایر مدل‌ها قابلیت جابجایی نداشته و زمانی‌که در یک مکان احداث شوند، دیگر نمی‌توان آن را از نقطه‌ای به نقطه دیگر منتقل کند. بنابراین خرید این نوع صندوق‌ها بیشتر برای کسانی پیشنهاد می‌شود که  مستاجر نیستند.

 

گاوصندوق‌های زیرزمینی

 

ازجمله دیگر انواع گاوصندوق‌های مخفی می‌تواند مدل‌های زیرزمینی اشاره کرد. این مدل صندوق‌ها همان‌طور که از نامشان پیداست، در زیرزمین تعبیه می‌شوند. لازم است بدانید که میزان فروش گاوصندوق‌های مخفی زیرزمینی نسبت‌ به مدل دیواری کمتر است. در ادامه به بررسی بهترین روش جهت ساخت گاوصندوق مخفی می‌پردازیم.

 

بررسی نکات مهم برای ساخت گاوصندوق‌های مخفی

 

در واقع شما باید پیش‌ از ساخت گاوصندوق مخفی و همچنین نصب آن در منزل به مواردی توجه داشته باشید. همان‌ طور که بهتر می‌دانید، گاوصندوق‌های مخفی باید حتما در محل خاصی از منزل احداث شوند. بنابراین پیش‌ از خرید آن حتما به یک مکان مناسب را جهت تعبیه آن‌ها به داخل دیوار و یا درون زمین در نظر بگیرید. اکثر کسانی که در حوزه ساخت‌ و ساز مشغول بکار هستند. همچنین برای هر یک از واحدها یک فضای مناسب را جهت قرار دادن گاوصندوق مخفی در نظر می‌گیرند.

 

 

بررسی نکات مهم برای ساخت گاوصندوق‌های مخفی

 

 خرید گاوصندوق مخفی باکیفیت

 

همان‌ طور که گفته شد، در حال‌ حاضر گاوصندوق مخفی جزء پرفروش‌ ترین مدل‌های گاوصندوق می‌باشد. به‌ همین خاطر فروشگاه‌های  زیادی به فروش گاوصندوق مدل مخفی می پردازند.اکثر فروشگاه‌ها این محصول را در مدل‌های دیواری و زیرزمینی به بازار عرضه می‌کنند.

 

چنانچه به‌ دنبال یک گاوصندوق با کیفیت و قیمت مناسب هستید، می‌توانید به مجموعه پرشین سیف باکس مراجعه کرده و هر نوع مدل گاوصندوقی را  خریداری کنید. مجموعه ما دارای چندین سال سابقه در حوزه خرید و فروش صندوق‌های امنیتی بوده و شما می‌توانید  جهت خرید گاوصندوق سدید، گاوصندوق ایران‌ کاوه و غیره در انواع مدل‌های مخفی هتلی و خانگی به آن مراجعه کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گاوصندوق مخفی نیز می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید.

 

سخن پایانی

 

به دلیل افزایش تقاضا برای خرید گاوصندوق مخفی برند های مختلفی همچون برند ایران‌ کاوه، سدید، گنجینه مهر پارس، گنج‌بان و غیره به تولید این گاوصندوق‌ ها می‌پردازند و آن‌ها را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می‌کنند. گاوصندوق‌های مخفی دارای ویژگی‌های منحصر به‌ فردی بوده و حتما باید مکانی جهت نصب آن‌ها در منزل در نظر گرفته شود.

مطالب مرتبط: انواع گاوصندوق های مخفی

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.