ویژگی های خرید گاوصندوق

ویژگی های خرید گاوصندوق1

ویژگی های خرید گاوصندوق چیست؟ گاوصندوق همیشه از لحاظ تاریخی اهمیت داشته است. و مورد توجه پیشینیان نیز بوده است. برای حفاظت از اموال خود از صندوق استفاده می کردند. اما آن صندوق چیزی جز یک جعبه چوبی یا فلزی ساده نیز نبوده است.
ما امروزه به کمک پیشرفت دانش و فن آوری، دگر گونی گسترده ای در زمینه گاوصندوق های خانگی، شرکتی و صندوق های نسوز می بینیم. بخصوص اینکه هر گاوصندوق دارای وجه ممیز خاصی است.

 ویژگی های خرید گاوصندوق چیست؟

ویژگی های خرید گاوصندوق فقط پیشگیری از سرقت نیست، و تنها کارایی صندوق ها جلوگیری از به سرقت رفتن دارایی نیست.
گاوصندوق باید از اموال شما در برابر سیل و زلزله، آتش سوزی و همه بلایای غیر مترقبه جلوگیری کند. که صندوق های خانگی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به همراه ما می توانید با انواع گاوصندوق آشنا بشوید.

 

ویژگی های خرید گاوصندوق چیست؟

آیا می دانید خدمات گاوصندوق کاوه شامل کدام محصولات است؟

لازم به ذکر است خدمات تعمیر گاوصندوق کاوه از جمله بازگشایی درب گاوصندوق، تعمیرات گاوصندوق و جابجایی گاوصندوق برای تمامی گاوصندوق های موجود در بازار می باشد. از جمله گاوصندوق نسوز سدید، گاوصندوق گنج بان، گاوصندوق گنجینه، گاوصندوق ایران کاوه، گاوصندوق نیکا و …. می باشد.

تعمیرات گاوصندوق

تعمیر گاوصندوق توسط متخصصین مجرب و  تعمیرکاران گاوصندوق ، تعمیر رمز گاوصندوق و تغییر رمز ، بازکردن قفل گاوصندوق می باشد که از ویژگی های خرید گاوصندوق می باشد.

دیگر نگران تعمیر گاوصندوق خراب خود نباشید . این اطمینان را به شما میدهیم که میتوانیم گاوصندوق شما را هر برند و مدلی که باشد تعمیر می کنیم و امنیت را به گاوصندوق شما برگردانیم.

تیم تخصصی تعمیرکاران گاوصندوق ما با سال ها تجربه و سابقه درخشان در خدمت شما می باشند تا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت گاوصندوق شما را تعمیر کنند.

با انجام کلیه خدمات تعمیر گاوصندوق ، تغییر رمز گاوصندوق و بازگشایی گاوصندوق در خدمت شما هستیم.

بازگشایی درب گاوصندوق

انجام خدمات بازگشایی گاوصندوق، بازکردن رمز گاوصندوق، بازگشایی گاوصندوق رمزدار و بازگشایی گاوصندوق کلیدی توسط تیم کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و حرفه ای ما، با بازگشایی گاوصندوق ایران کاوه، گنج بان، گنجینه، نیکا ،خرم و … در خدمت شما هستیم .

نگران نباشید تیم بازگشایی گاوصندوق ما به صورت کاملا حرفه ای و در اسرع وقت با قیمت مناسب در کنار شماست تا گاوصندوق شما را بازگشایی کند.

جابجایی و حمل و نقل گاوصندوق در خرید گاوصندوق

یکی از ویژگی های خرید گاوصندوق کاوه، جابجایی و  حمل گاوصندوق توسط افراد مجرب و خبره در این زمینه انجام می گیرد. حمل گاوصندوق به هر مکانی که مدنظر شماست  توسط کادر مجرب و متعهد ما صورت می گیرد. جابجایی گاوصندوق های خانگی معمولا توسط چرخ های حمل و نیروی های متخصص انجام می شود.

حمل و جابجایی گاوصندوق توسط افراد غیر متخصص می تواند خسارات جبران ناپذیری در بر داشته باشد.

گاهی ممکن است گاو صندوق بر کف ساختمان بیفتد و سنگ و سرامیک را خراب کند ، ممکن است بر روی دست و پا بیفتد که خطرات بسیار زیادی افراد غیر متخصص را تهدید می کند که این کار می بایست انجام نشود.

جابجایی انواع گاوصندوق سنگین و بانکی توسط تیم حرفه ای متشکل از متخصص ترین افراد در زمینه حمل و نقل و جابجایی ما انجام می شود از این رو این اطمینان را به شما می دهیم تا با خیالی آسوده فقط نظاره گر حمل و نقل و جابه جایی گاوصندوق خود باشید و کار را به کاردان خود بسپارید.

 

ویژگی های خرید گاوصندوق

درصورت مفقود شدن کلید گاوصندوق یا حتی فراموشی رمز گاوصندوق نگران نباشید.

مهمترین ویژگی های خرید گاوصندوق، گاوصندوق شما از هر مدل و برندی که باشد فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریع ترین زمان و با نازلترین قیمت ممکن در محل کار شما حضور یابند و بدون هیچ کونه آسیب زدن به گاوصندوق درب را بازگشایی کرده و یک عدد قفل جدید با دو عدد کلید به شما تحویل خواهند داد.

 تشخیص بهترین و بدترین قفل گاوصندوق
 آموزش بارگذاری رمز گاوصندوق
 مشاهده انواع رمز دیجیتال گاوصندوق

بازگشایی درب گاوصندوق کاوه یکی از خدمات ویژه خرید گاوصندوق

منظور از بازگشایی درب گاوصندوق استفاه از ابزاری غیر از کلید یا رمز بارگذاری شده روی گاوصندوق است . در صورتی که مشتری کلید گاوصندوق خود را گم کرده باشد و یا اینکه رمز گاوصندوق را فراموش کرده باشد سرویس کارهای  واحد خدمات ما با استفاده از ابزار های خاص اقدام به برش و یا سوراخ کردن درب گاوصندوق کرده و سپس با تعمیر گاوصندوق، گاوصندوق را سالم تحویل مشتری می دهند. خوشبختانه در فروشگاه ما عمل بازگشایی برای تمام گاوصندوق های موجود در بازار صورت می پذیرد.

 

بازگشایی درب گاوصندوق خانگی

یکی از رایج ترین و متدوال ترین مشکلاتی که بعد از خرید گاوصندوق های خانگی بروز می دهد از کار افتادن قفل و رمز گاوصندوق است ( البته شایان ذکر است تمامی محصولات ما با ۲ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. ) این اتفاق به دلایل زیادی ممکن است رخ دهد از جمله شکستن کلید گاوصندوق، مفقود شدن کلید گاوصندوق، فراموشی رمز گاوصندوق، تغیر ناموفق کدرمز گاوصندوق، گیر کردن کلید ها داخل گاوصندوق و یا مشکلاتی از این قبیل …

در اکثر موارد متخصصین ما سعی می کند درب گاوصندوق را بدون برش و یا سوراخکاری باز نمایند اما در مواردی هم ممکن است این عمل با برش و یا سوراخکاری صورت پذیرد.

خدمات گاوصندوق کاوه به صورت اجمالی

 • کلید گاوصندوق را گم کرده ای کرده اید و درب گاوصندوق بسته مانده است
 • کلید گاوصندوق شکسته و داخل گاوصندوق مانده است و کلید زاپاس ندارید
 • کلید سوئیچی گاوصندوق ایران کاوه داخل گاوصندوق مانده است
 • کلید گاوصندوق های سیف باکس داخل گاوصندوق مانده و باتری گاوصندوق تمام شده است.
 • رمز دیجیتالی یا مکانیکی گاوصندوق را فراموش کرده اید
 • در حین تغیر رمز، رمز را بهم ریخته اید
 • در حین تغیر رمز رمز را فراموش کرده باشید
 • رمز گاوصندوق به هم ریخته و دیگر درب باز نمی شود
 • سیستم بازو بسته کردن گاوصندوق مثل سابق کار نمی کند
 • می خواهید به جای قفل کلیدی رمز مکانیکی یا دیجیتالی ببندید و یا برعکس
 • می خواهید داخل گاوصندوق جای کابل ایجاد کرده و داخل گاوصندوق دوربین قرار دهید
 • می خواهید گاوصندوق را به زمین پیچ و یا جوش دهید
 • قصد جابجا کردن گاوصندوق را دارید
 • کار کردن با رمز گاوصندوق
 • مشاوره در خصوص خرید گاوصندوق
 • ایمن کردن درب گاوصندوق
 • ضدسرقت کردن درب گاوصندوق
 • نصب درب خزانه
 • تعویض قفل های گاوصندوق
 • ….
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.