چرا گاوصندوق نسوز سدید بین مردم محبوب است؟

چرا گاوصندوق نسوز سدید بین مردم محبوب است؟

یکی از بهترین و معروفترین نوع گاوصندوق برند ایرانی گاوصندوق سدید است که به علت ضد سرقت بودن این محصولات بین مردم مشهور شده است چون این گاوصندوق ها دارای طراحی زیبا و مقاومت بالایی هستند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی چرا گاوصندوق نسوز بین مردم محبوب است می پردازیم.

معرفی گاوصندوق سدید

برای درک بهتر از موضوع چرا گاوصندوق نسوز سدید بین مردم محبوب است باید شناخت کافی از این محصول داشته باشید. این شرکت در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را شروع کرده است و تولیدات بسیاری در زمینه گاوصندوق ضد سرقت و صندوق امانات بانکی داشته است . این محصول دارای بدنه دو لایه است که از جنس فولاد و بتن است و ساختار بدنه آن دارای امنیت بسیار بالا و شما به راحتی می توانید اسناد و مدارک مهم و ارزشمند خود را در آن نگهداری کنید. از مهمترین ویژگی این محصول امنیت بالای آن است که با وجود رمز دیجیتال امنیت آن افزایش پیدا کرده است.

 

معرفی گاوصندوق سدید

ویژگی های گاوصندوق نسوز سدید

نسوز و ضد حریق

یکی از مهمترین ویژگی این محصول نسوز بودن آن است که یک صندوق امنیتی و در برابر حرارت بالا و مقاومت و دوام بالایی دارد و از اشیاء داخلی آن محافظت می کند. این صندوق ها کاملا نسوز هستند و تا درجه حداکثر ۱۰۰ سانتی گراد مقاومت خود را از دست نمی دهد. برند سدید جزو بهترین و با کیفیت ترین گاوصندوق های نسوز در ایران است و دارای تولیدات انواع گاوصندوق خانگی، هتلی، اداری، بانکی، تجهیزات نظامی و غیره است و طراحی این محصولات بسیار زیبا و دارای استاندارد جهانی است.

انواع محصولات شرکت سدید

برای اینکه به موضوع چرا گاوصندوق نسوز سدید بین مردم محبوب است بپردازیم باید در مورد انواع محصولات و طراحی منحصر به فرد این شرکت صحبت کرد که شامل این موارد است:

انواع گاوصندوق نسوز و ضد سرقت، کمدهای بایگانی نسوز، گاوصندوق های بانکی و امانات، انواع درب های ضد سرقت آپارتمانی، فایل های نسوز چند کشو و ضد سرقت، درب های اتاق سرور و خزانه ای که تمامی این محصولات سدید دارای طراحی بالا و با به روزترین تجهیزات تولید می شود و از مهمترین ویژگی سدید خدمات پس از فروش و گارانتی سلامت محصول می باشد که به همین منظور شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان فروشگاه رضایی ارتباط و در زمینه گاوصندوق گنجینه مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

گاوصندوق سدید مدل ۴۳۰

این محصول با کیفیت ترین محصولات برای گاوصندوق هتلی است که دارای قفل های رمز دیجیتال است و دارای بوکت و سوراخ در بدنه برای اتصال به دیوار است و در اثر ضربه نسوز شوک الکتریکی آن به صورت آژیر فعال می شود. این محصول دارای دو رمز کاربر و مدیر است و با تکرار کردن رمز اشتباه آژیر آن به صدا در می آید. در صورت اتمام شارژ باطری می توان از پاوربانک استفاده کرد . در صورت اینکه خرابی برای قفل دیجیتال ایجاد شود کلید مخفی برای بازگشایی درب وجود دارد.

گاوصندوق سدید 620kr رمزی

این مدل جزو مدل های خوب شرکت سدید است که دارای دو جداره و نسوز و ضد حریق است و تا ۸۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت دارد . از این محصول برای گاوصندوق هتلی، اداری، خانگی، بانکی قابل استفاده است و می توان انواع قفل دیجیتال را روی آن نصب کرد.

گاوصندوق سدید الکترونیکی مدل ۵۵۰

این گاوصندوق ضدسرقت و نسوز است . این محصول مجهز به قفل رمز دیجیتال و قفل کلیدی است و دارای صندوقچه مخفی داخلی است و قابلیت نصب از کف به زمین را دارد و دارای خدمات پس از فروش و گارانتی یک ساله است که به همین منظور شما می توانید به سایت فروشگاه رضایی مراجعه و نحوه خرید گاوصندوق گنج بان را مشاهده فرمایید.

 


سخن پایانی

گاوصندوق نسوز سدید بین مردم محبوب است صحبت کردیم که از بهترین برندهای با کیفیت در ایران است و از این محصول در بازار بسیار استقبال شده است و مشتریان بسیاری از خرید آن رضایت کامل را دارند و این شرکت در زمینه تعمیرات گاوصندوق که توسط تکنسین های مجرب انجام می شود که به همین منظور شما می توانید با فروشگاه رضایی ارتباط و در زمینه نحوه بازگشایی گاوصندوق اطلاع حاصل کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.