انواع گاوصندوق رمزدار چیست؟

انواع گاوصندوق رمزدار از نظر مکان

گاوصندوق رمزدار یکی از محصولات امنیتی بسیار پرطرفدار است که برای مکان‌های گوناگونی تولید می شود. وجود انواع گاوصندوق رمزدار نشان دهنده این است که این محصولات تا چه حدی در زندگی ما اهمیت دارد. در حقیقت همه مردم لوازم ارزشمندی دارند که می خواهند از آن ها به طریقی محافظت کنند. به همین دلیل نیز خرید گاوصندوق رمزدار روز به روز در حال افزایش است. ما در این مقاله قصد داریم در مورد کاربرد انواع گاوصندوق رمزدار صحبت کنیم‌. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتما در ادامه با ما همراه باشید.

خوشبختانه امروزه گاوصندوق‌ها در مدل‌ های متنوعی با سطح امنیتی بالا تولید می‌شوند. افراد می توانند وسایل مهم خود را همانند طلا، جواهر، پول، اسناد، مدارک و… را با خیالی راحت در این صندوق ها گذاشته و بابت به سرقت رفتن آن ها نگران نباشند. هرچه رو به جلو می رویم، میزان امنیت صندوق ها بیشتر می شود. به طوری که مدل های امروز کاملا ضد سرقت بوده و سارقان نمی توانند با استفاده از هیچ روشی به آن ها دستبرد بزنند.

لازم به ذکر است دارای انواع مختلفی بوده که برای هر یک از محیط‌ های خانه، اداره، هتل و… مناسب هستند. شما می توانید با آشنایی با مدل های آن ها نسبت به نیاز خود انتخاب بهتری داشته باشید.

برای خرید و فروش گاوصندوق با ما در تماس باشید.

 

انواع گاوصندوق رمزدار

همان طور که گفته شد هریک از انواع گاوصندوق رمزدار برای مکانی مناسب است. به طور کلی این صندوق ها در دسته بندی های زیر قرار می گیرند:

  • خانگی
  • فروشگاهی
  • هتلی
  • بانکی
  • گاوصندوق اداری
  • صندوق طلا فروشی

 

در ادامه هریک از انواع صندوق‌ های رمزدار را به شما معرفی می کنیم.

 

انواع گاوصندوق رمزدار

 

 

گاوصندوق خانگی

همان‌ طور که از نام آن مشخص است، این گاوصندوق رمزدار بیشتر برای استفاده در منزل مناسب می باشد. اندازه این صندوق ها نسبت به دیگر مدل های کوچک تر است و شما می توانید به راحتی آن ها را در جایی که می خواهید مخفی کنید. همچنین می توان این صندوق خانگی را به کمک یک تعمیرکار روی زمین نصب کرد تا دیگر نتوان آن را تکان داد.

در گاوصندوق های خانگی می توان از انواع رمزهای دیجیتال، اثر انگشتی، تشخیص چهره، مکانیکی و… استفاده کرد. نوع رمز کاملا به انتخاب شما بستگی دارد. همچنین شما می توانید به طور همزمان از چندین رمز برای افزایش ایمنی صندوق استفاده کنید.

 

 

 صندوق مدل فروشگاهی

یکی دیگر از انواع گاوصندوق رمزدار مدل فروشگاهی است که می توان از آن برای محافظت از اسناد و وسایل باا رزش استفاده کرد. به دلیل این که این صندوق در مکان بزرگی مثل فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، دارای چندین طبقه بوده و اندازه آن در مقایسه با مدل خانگی بزرگتر است.

چند طبقه بودن این صندوق ها باعث تا بتوان به راحتی وسایل را دسته بندی کرد. یک گاوصندوق فروشگاهی مناسب باید کاملا ضدسرقت بوده و در برابر عواملی مثل حرارت یا ضربه مقاوم باشد.

 

 

انواع گاوصندوق رمزدار هتلی

برخی افراد تصور می کنند که گاو صندوق رمزدار هتلی با مدل خانگی یکسان است. اما باید بگوییم که این تصور کاملا اشتباه است.

ویژگی‌ های مدل هتلی با گاوصندوق خانگی کاملا متفاوت می باشد. لازم است بدانید که گاو صندوق هتلی دارای ابعاد کوچک تری است‌ همچنین رمزهایی که در آن جهت افزایش سطح ایمنی قابل استفاده است، بیشتر رمزهای مکانیکی و دیجیتالی هستند. این صندوق ها که به آن سیف باکس نیز گفته می شود، به دلیل سایزی که دارند می توانند در خانه نیز قابل استفاده باشند.

 

انواع گاوصندوق رمزدار هتلی

 

گاوصندوق مدل اداری

یکی دیگر از انواع گاوصندوق رمزدار مدل اداری است که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به مدل فروشگاهی دارد. بنابراین می توان از این دو مدل صندوق به جای یک دیگر استفاده کرد.

گاوصندوق دارای دقیقا شبیه به یک کمد است که دارای چندین طبقه بوده و از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد. بر روی این مدل صندوق نیز می توان از انواع رمزها به صورت تکی با چندگانه استفاده کرد‌. معمولا مدل های اداری طبقه بندی نشده اما چند درب با رمز مجزا روی آن ها تعبیه شده است.

از جمله ویژگی‌های این گاوصندوق ها می توان به وزن بسیار سنگین و ضدسرقت بودن آن ها اشاره کرد. بنابراین سارقان نمی توانند با هیچ روشی این صندوق را جا به جا کرده و یا باز کنند. همچنین این محصولات در برابر عواملی مثل حرارت یا ضربه مقاوم بالایی از خود نشان می دهند.

در کنار فروش و ارائه محصولات به شما خدمات تعمیرات گاوصندوق ارائه میدهیم. شما همچنین می توانید گاوصندوق ایران کاوه را از ما خریداری کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.