گاوصندوق دیجیتال چیست؟

گاوصندوق دیجیتال چیست؟

گاوصندوق دیجیتال چیست؟، پیشرفت تکنولوژی روز به روز در حال افزایش است و باعث شده تا اکثر وسایل مورد استفاده افراد به صورت دیجیتالی در بیایند. از سوی دیگر نیز خرید گاوصندوق تبدیل به یکی از اقدامات بسیار الزامی و ضروری شده است؛ چرا که همه افراد دارای اشیا و مدارک با ارزشی هستند که باید از طریقی از آن ها مراقبت کنند. از جمله پرفروش ترین صندوق های امنیتی می توان به گاوصندوق دیجیتالی اشاره کرد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد این مدل صندوق و مزایا آن توضیخاتی را بیان کنیم.

 

گاوصندوق های دیجیتال یکی از متدوال ترین و ایمن ترین محصولات جهت حفاظت از اشیا با ارزش همانند طلا، جواهر، پول یا مدارک و اسناد مهم هستند. شما می توانید در هر اندازه و طرحی این نوع صندوق را از سایت های معتبر و یا به صورت حضوری سفارش دهید.

 

گاوصندوق دیجیتال چه مزایایی دارد؟

لازم بدانید که صندوق های دیجیتالی دارای سطح ایمنی بالاتری نسبت به گاوصندوق های معمولی هستند. این مورد یکی از مهم ترین مزایا این محصولات به شمار می رود. در این مدل از رمزنگاری های بسیار پیچیده ای استفاده شده که باعث می شود امنیت وسایل شما افزایش یافته و سارقان نتوانند با هیچ روشی درب گاو صندوق را باز کنند.

 

از دیگر مزیت های این مدل گاوصندوق می توان به این مورد اشاره کرد که شما دیگر بابت فراموش کردن رمز آن و یا گم‌ شدن کلید آن هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت. در این صندوق ها معمولا رمز اثر انگشتی و عددی تنظیم شده است که شما می توانید آن ها را به راحتی تنظیم کرده و از این طریق از لوازم ارزشمند خود محافظت کنید.

با خرید گاوصندوق دیجیتال می توانید ترکیبی از رمز مکانیکی و دیجیتالی را داشته باشید که این کار تا حد بسیار زیادی امنیت را افزایش می دهد. اما توجه داشته باشید که در این مدل ها هیچ گاه رمز اثر انگشت با عددی ترکیب نخواهند شد؛ زیرا ممکن است در سیستم رمزنگاری مشکلی ایجاد شود.

 

گاوصندوق دیجیتال چه مزایایی دارد؟

 

انواع صندوق های دیجیتال

لازم به ذکر است که گاوصندوق دیجیتالی در حال حاضر توسط برندهای مختلفی و همچنین در انواع گوناگونی تولید می شود که افراد می توانند بر اساس نیاز، حجم وسایل و مکان مورد استفاده یکی از مدل های دیجیتال را انتخاب و خریداری کنند. در ادامه انواع صندوق های دیجیتال را به شما معرفی کرده و در مورد هر یک توضیحاتی را به اختصار بیان می کنیم.

در ایران برند ها ی معتبری برای گاوصندوق وجود دارند که محصولات باکیفیتی عرضه می کنند. مانند برند های گاوصندوق ایران کاوه، گاوصندوق نسوز سدید، گاوصندوق گنجینه و ایران کاوه که در حال فعالیت و فروش گاوصندوق هستند.

 

مدل خانگی

این مدل از جمله پرفروش ترین صندوق های دیجیتال است زیرا می توان  از آن برای نگهداری مدارک و اسناد بسیار مهم استفاده نمود. وزن این مدل ها بسیار سبک بوده و به همین خاطر جا به جایی آن بسیار راحت است. از طرف دیگری نیز ابعاد آن نیز کوچک بوده و می توان در مکان های مختلف از آن استفاده نمود. همچنین گاوصندوق های خانگی دیجیتالی دارای ظاهری زیبا بوده و ظرافت بالایی دارند.

در این مدل ها به طور معمول از رمز های اثر انگشتی و صفحه کلیدی استفاده می شود که سطح امنیتی صندوق را تا حد چشم گیری افزایش می دهد.

مدل اداری

اداره ها و شرکت ها از جمله مکان هایی هستند که وجود یک گاوصندوق دیجیتالی در آن ها کاملا الزامی است. در واقع یک صندوق امنیتی باعث شده تا امنیت اسناد و مدارک مهم موجود در اداره تامین شود. رمز این محصولات به گونه ای است که تعویض آن و بازگشایی با سهولت انجام گردد.

 

مدل فروشگاهی

صندوق های دیجیتالی دارای مدل دیگری به نام مدل فروشگاهی بوده که مخصوص استفاده در فروشگاه ها و مغازه ها می باشد. لازم است بدانید که سطح امنیتی این مدل ها بسیار بالا بوده و باز کردن درب آن ها با روش های غیر متعارف امکان پذیر نیست.

 

گاوصندوق دیجیتالی فروشگاهی

 

قیمت گاوصندوق دیجیتال

در حقیقت نمی توان در مورد قسمت گاوصندوق دیجیتالی قیمت دقیقی را بیان کرد؛ زیرا قیمت این محصولات به عوامل مختلفی همانند برند، آپشن های صندوق، سطح ایمنی، مدل و از همه مهم تر به نرخ دلار بستگی دارد. اما در هنگام خرید شما باید به نکات مهمی توجه کنید که عبارتند از:

  • ضد حریق بودن صندوق
  • ضد ضربه
  • داشتن چندین راه دسترسی
  • ظاهر زیبا
  • قیمت مناسب
  • مکانیزم ضد سرقت
  • قیمت مناسب
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.