گاوصندوق لمسی چیست؟

گاوصندوق لمسی چیست؟

گاوصندوق از زمان های بسیار قدیم به عنوان جعبه امنیتی برای نگهداری اشیای با ارزش مورد استفاده قرار می گرفت. رفته رفته این صندوق پیشرفته تر شده و از قابلیت های بیشتری برخوردار شدند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد ظهور گاوصندوق های بسیار پیشرفته هستیم که از جمله بهترین آن ها می‌توان به گاو صندوق لمسی اشاره کرد.

ما در این مقاله از سایت گاوصندوق رضایی قصد داریم در خصوص گاوصندوق اثر انگشتی یا همان لمسی توضیحات مفیدی را به شما ارائه دهیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که از نام آن مشخص است، گاوصندوق های لمسی دارای یک صفحه تاچ یا همان لمسی هستند که با قرار دادن انگشت روی آن می توان به راحتی درب آن ها را باز کرد. این موضوع باعث شده تا این صندوق از نظر امنیتی در سطح بالایی باشد. چرا که با هیچ اثر انگشتی به جز اثر انگشت صاحب گاوصندوق نمی توان به وسایل داخل آن دسترسی پیدا کرد.

از طرف دیگر نیز با خرید گاوصندوق اثر انگشتی دیگر نگرانی بابت فراموشی رمز وجود ندارد. طبیعتاً قیمت این محصولات به دلیل مزایا و امنیت بالایی که دارند نسبت به سایر مدل های گاوصندوق ها بیشتر می باشد.

 

مزایای خرید گاوصندوق لمسی

همانطور که گفته شد خرید گاوصندوق لمسی مزایای بی شماری را برای افرادی که می خواهند اشیای ارزشمند خود را به طریقی نگهداری کنند، دارد. اول از همه این که با وجود صفحه لمسی دیگر نیازی به رمز مکانیکی یا وارد کردن اعداد رمز دیجیتال نخواهد بود.

همچنین اگر یک درصد احتمال سرقت در گاوصندوق های دیگر وجود داشته باشد،  در این محصول این احتمال به صفر می رسد. چنانچه به دنبال یک صندوق امنیتی با سطح امنیتی فوق العاده بالا هستید، قطعاً این مدل می تواند جوابگوی نیاز شما باشد. بنابراین بهتر است همین حالا جهت خرید گاوصندوق اثر انگشتی اقدام کرده و قدمی برای حفظ امنیت مدارک و لوازم مهم خود بردارید.

طریقه تنظیم رمز این گاوصندوق به این شکل است که بعد از خرید و نصب محصول اثر انگشت خریدار یا همان صاحب گاوصندوق بر روی سیستم اسکن شده و پس از آن اطلاعاتی که اسکن شده است تبدیل به اعدادی می شوند . پس از این مرحله تنها کافی است که انگشت خود را روی صفحه لمسی صندوق قرار دهید تا در عرض چند ثانیه درب آن باز شود.

 

مزایای خرید گاوصندوق لمسی

 

اندازه این گاوصندوق ها

لازم است بدانید که خود گاو صندوق های لمسی نیز انواع مختلفی داشته و در مدل ها و اندازه های گوناگونی به بازار ارائه می شوند که شما می توانید بر اساس نیاز ای که دارید هر یک از آن ها را انتخاب کنید. صفحه لمسی گاوصندوق اثر انگشتی نیز ممکن است از نظر محل قرارگیری و طراحی در انواع صندوق ها متفاوت باشد بدون شک قیمت گاوصندوق لمسی در هر یک از مدل ها متغیر است. البته این موضوع به برند محصول نیز بستگی دارد.

 

راهنمای خرید گاوصندوق مدل لمسی

در واقع برای خرید این محصول  توجه به یک سری از نکات، امری الزامی است. اول اینکه برای خرید این محصول سعی کنید که برندهای معتبر و معروف را انتخاب کنید. از جمله بهترین برند های گاوصندوق می‌توان به سدید، گنج بان، گنجینه مهر پارس، کاوه و غیره اشاره کرد.

مورد دیگری که باید در هنگام خرید گاوصندوق های اثر انگشتی با آن توجه کنید این است که حتماً خدمات پشتیبانی برای محصول وجود داشته باشد. چرا که این صندوق ها لمسی و یا به عبارت دیجیتالی هستند در برخی اوقات دچار مشکل شده و تعمیر آن ها باید حتماً توسط نمایندگی شرکت سازنده انجام شود.

 

قیمت گاوصندوق لمسی

در بخش های قبلی نیز بیان شد که گاوصندوق لمسی در مدل های متنوع به بازار ارائه می شود. بنابراین نمی توان در مورد قیمت این محصول به طور دقیق مبلغی را بیان کرد. همچنین هزینه خرید گاوصندوق اثر انگشتی به عوامل مختلفی اعم از اندازه، کیفیت ساخت، برند و… بستگی دارد.

جهت خرید گاوصندوق ایران کاوه کلیک کنید.

 

قیمت گاوصندوق لمسی

 

جمع بندی

گاوصندوق لمسی یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات امنیتی بوده که می تواند به خوبی از اشیا و مدارک مهم شما نگهداری کند توجه داشته باشید که این محصول در مدل های متنوع به بازار ارائه شده که شما می توانید بر اساس نیاز ای که دارید هر یک از آنها را انتخاب کنید شما با خرید یک گاوصندوق اثر انگشتی یا همان لمسی دیگر نگرانی بابت فراموش کردن رمز دیجیتال یا مکانیکی نخواهید داشت و میتوانید با خیال راحت اشیا مورد نظر خود را داخل آن قرار دهید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.