گاوصندوق نسوز چیست؟

گاوصندوق نسوز چیست؟

متاسفانه امروزه آمار سرقت از مکان های مختلف روز به روز در حال افزایش است. این موضوع باعث شده تا افراد از هر زمان دیگری بیش تر به فکری راهی برای مراقبت از وسایل با ارزش خود باشند. در واقع هیچ روشی نمی تواند، بهتر از خرید گاوصندوق نسوز برای محافظت از مدارک و لوازم ارزشمند باشد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد انواع صندوق های نسوز به شما عزیزان اطلاعاتی را ارائه دهیم، بنابراین پیشنهاد می شود که حتما در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

دانستنی های گاوصندوق نسوز

 

بدون شک زمانی که شما بخواهید برای خرید گاوصندوق اقدام کنید، فروشندگان به شما پیشنهاد می کنند که مدل نسوز آن را خریداری کنید. چرا که این مدل دارای سطح امنیتی بسیار بالایی بوده و به هیچ وجه نمی توان وسایل داخل آن را به سرقت برد. اما این صندوق امنیتی چه ویژگی های دارد که باعث شده تا این حد مورد توجه قرار گرفته و تقاضا خرید آن هم روز به روز افزایش پیدا کند؟ بهترین برند این محصول کدام است؟ در ادامه به پاسخ تمام این سوالات خواهیم پرداخت و ویژگی ها این صندوق امنیتی را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

خرید گاوصندوق نسوز

 

خرید بهترین گاوصندوق نسوز در سایت گاوصندوق رضایی امکان پذیر است. این محصول در واقع وسیله ای از جنس فلز است که از آن برای حفظ اسناد، مدارک و دیگر لوازم با ارزش در برابر سرقت استفاده می شود. لازم است بدانید که صندوق نسوز می تواند هم برای محل کار و هم برای منزل کاربرد داشته باشد.

 

خرید گاوصندوق نسوز

 

گاوصندوق چیست؟

به طور کلی گاوصندوق، به صندوق هایی گفته می شود که دارای وزن و اندازه بسیار بزرگی بوده و از نظر امنیتی نیز در سطح بالایی قرار دارند. به طور معمول این محصولات دارای رمز های دیجیتالی و یا مکانیکی هستند که بر اساس نیاز مشتری روی آن ها تعبیه می شود.

 

مدل های گاوصندوق

گاوصندوق نسوز در اندازه ها و مدل های گوناگونی تولید می شود. خوشبختانه این لوازم امنیتی در حال حاضر توسط برند های مختلفی تولید شده که از جمله آن می توان به گنجینه مهرپارس اشاره کرد. برای تولید گاوصندوق معمولا از فلزاتی مثل پولاد که دارای مقاومت بالایی هستند، استفاده می شود.

 

ویژگی های مدل نسوز

 

در واقع برای بررسی ویژگی های این محصول بایستی یک مقاله مجزا را در نظر گرفت، اما به طور کلی مهم ترین ویژگی های صندوق نسوز عبارتند از:

  • سطح امنیتی بالا
  • رمز های مختلف که می توان روی آن تنظیم کرد .
  • مقاومت بالا آن در برابر حرارت
  • وزن سنگین
  • اندازه بزرگ

وجود ویژگی های بالا در این محصولات باعث می شود که شما با خرید گاوصندوق نسوز، از بابت به سرقت رفتن وسایل ارزشمند خود خیالی راحت داشته باشید. چرا که این صندوق ها به گونه ای تولید می شوند که با هیچ روشی نمی توان آن ها را باز کرد. حتی در صورتی در دمای بسیار زیاد قرار بگیرد.

 

 رتبه بندی گاوصندوق

 

با وجود این که حفظ لوازم و مدارک ارزشمند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اما می بایست همیشه به فکر وقوع اتفاقات بد بود و از آن ها جلوگیری کرد. به طور مثال شما باید گاوصندوق را در برابر عوامل طبیعی مثل آتش سوزی، سیل یا زلزله بتوانید محافظت کنید. یکی از راه های بسیار مناسب و هوشمندانه این است که شما حتما برای خرید این محصولات، گاوصندوق نسوز را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی ساختار این مدل صندوق خواهیم پرداخت.

 

 رتبه بندی گاوصندوق

 

ساختار صندوق نسوز

 

به جز این که تمام اجزای تشکیل دهنده صندوق ها معمولا در تمام مدل های یکسان هستند، فولاد که در بدنه گاوصندوق استفاده می شود در برابر حرارت و آتش مقامت بسیار بالایی دارد. همچنین در مدل های نسوز بیشتر از فولاد دوجداره استفاده می‌ شود که در آن حفره هایی وجود دارد که با کامپوزیت داخل آن ها را پر می کنند.

 

نحوه عملکرد کامپوزیت در گاوصندوق

 

لازم است بدانید که نحوه عملکرد کامپوزیت ها در مدل های مختلف گاوصندوق متفاوت می باشد. در آن ها ماده ای مثل  گچ وجود دارد که به صورتی عمل می کنند که در زمان قرار گرفتن در حرارت، بخار های آب آزاد می شوند. این امر باعث شده تا فضای داخلی صندوق ها در مثال دمای بالا مثل آتش به خوبی تنظیم شود.

برند گنجینه مهرپارس یکی از بهترین تولیدکنندگان گاوصندوق نسوز است که شما می توانید برای خرید محصولات این برند به سایت گاوصندوق رضایی مراجعه کنید.

 

مطالب مرتبط: گاوصندوق نسوز سدید

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.