انواع گاوصندوق ضد سرقت

انواع گاوصندوق ضد سرقت

گاوصندوق ضد سرقت نوع خاصی از گاوصندوق است که در آن امکانات ویژه ای تعبیه شده است که مانع از سرقت اشیا درون آن می شود. شرکت های مختلفی اقدام به تولید این مدل از گاوصندوق ها کرده اند که موجب شده است انواع گاوصندوق ضد سرقت از لحاظ تجهیزات به کار رفته در آن ها را در اختیار داشته باشیم.

ما در این نوشتار قصد داریم اطلاعاتی را پیرامون گاوصندوق، انواع گاوصندوق ضد سرقت، قیمت انواع گاوصندوق ضد سرقت و ….. را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

در صورتی که قصد دارید برای منزل و یا محل خود اقدام به خرید یک گاوصندوق با کیفیت نمایید به شما توصیه می کنیم ما را تا پایان این نوشتار همراهی کنید.

 

تعریفی از گاوصندوق

 

گاوصندوق به جعبه یک و یا چند طبقه گفته می شود که مقاومت بسیار بالایی در برابر باز شدن دارد که با قفل هایی قوی و یا سیستمی عالی برای رمز گذاری بهترین انتخاب برای نگهداری انواع اشیا قیمتی، پول و.. به حساب می آید.

گاوصندوق در بسیاری از محیط های اداری، تجاری، بانک ها و برخی منازل مسکونی به وفور به چشم می خورد که برای دسته بندی آن ها باید به فاکتور هایی نظیر ابعاد گاوصندوق، سیستم حفاظتی که بر روی آن تعبیه شده است و جنس گاوصندوق توجه داشت.

 

تعریفی از گاوصندوق

 

گاوصندوق ضد سرقت

 

این مدل از گاوصندوق ها مقاومت و ایمنی بسیار بالایی دارند و از ترکیب چند فلز با هم ساخته شده اند. البته ضد سرقت بودن این ابزار به معنی آن نیست که تحت هیچ شرایطی نمی توان آن را سرقت کرد، بلکه به این معنی است که عملیات سرقت را به میزان قابل توجهی به تعویق می اندازد و در برابر باز شدن نسبت به مدل های دیگر دیرتر باز می شود.

 

ویژگی انواع گاوصندوق ضد سرقت

 

از بارزترین مشخصات یک گاوصندوق ضد سرقت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گاوصندوق ضد سرقت غیر قابل حمل است و وزن بسیار بالایی دارد و یا با کمک پیچ و مهره هایی به زمین متصل شده می باشد.
  • جنس بدنه گاوصندوق باید از ترکیب چندین فلز ساخته شده باشد و بین دیواره های بیرونی و خروجی آن بجای گچ از بتن مسلح استفاده شود تا وزن آن بالا رفته و از سوختن آن نیز جلوگیری شود به همین دلیل به برخی از این گاوصندوق ها ضد سرقت نسوز می گویند مثل گاو صندوق نسوز سدید.
  • در روند تولید آن از بهترین قفل ها و رمز گذاری ها برای آن استفاده شود که امکان باز شدن را برای سارقان مشکل کند. که از معمول ترین قفل ها برای گاوصندوق می توان به قفل مکانیکی، اثر انگشت و رمزهای دیجیتالی در کنار کلید اشاره کرد که امن ترین آن ها قفلی است که با اثر انگشت صاحب گاوصندوق باز شود. برای گاوصندوق های تجاری از رمز دیجیتالی و برای گاوصندوق های خانگی اثر انگشت بیشترین استفاده را دارد.
  • مجهز به سیستم های هوشمند پیامکی و یا ردیاب باشد که صاحب گاوصندوق بتواند در هر ساعت از مکان گاوصندوق اطلاع داشته باشد.
  • از دیگر ویژگی های یک گاوصندوق ضدسرقت می توان به تجهیزات ضد سرقت دیگر در کنار دیگر رمز گذاری ها برای گاوصندوق می باشد.

ویژگی گاوصندوق ضد سرقت

 

 

 

قیمت انواع گاو صندوق ضد سرقت

 

به دلیل نوسانات اخیر بازار برای انواع گاوصندوق ضد سرقت نمی توان قیمت ثابتی را عنوان کرد اما عوامل زیر می توانند نقش اساسی در بالا رفتن قیمت آن داشته باشند.

قیمت گاوصندوق ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به جنس، وزن و ابعاد آن اشاره کرد. برند تولید کننده گاوصندوق نیز می تواند از عواملی باشد که در بهای تمام شده آن تاثیر بسزایی داشته باشد.ویژگی هایی نظیر هوشمند بودن، ضد آب بودن، نسوز بودن نیز می تواند از عواملی باشد که قیمت گاوصندوق را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

با خواندن مطالب بالا امکان دارد این سوال برای برخی از کاربران به وجود بیاید که گاوصندوق ضد سرقت ایرانی بهتر است خریداری شود و یا خارجی؟

محصولاتی که در داخل کشور طراحی و تولید می شوند همگی دارای استاندارد های جهانی هستند و با برندهای معتبر خارجی از نظر کیفیت برابری می کنند.

 

سخن پایانی

 

گاوصندوق ضد سرقت از اساسی ترین ابزار در مکان هایی است که امنیت بالایی دارند که برای انتخاب آن باید به نکات بسیاری توجه داشت و با توجه به نیاز و کاربری که از آن انتظار دارید می توانید آن را خریداری کنید.

سایت گاوصندوق رضایی، اقدام به فروش گاوصندوق های گوناگون به هموطنان کرده است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.