6 مدل از بهترین گاوصندوق های دنیا

6 مدل از بهترین گاوصندوق های دنیا

همان طور که می دانید یکی از تجهیزاتی که برای نگهداری وسایل با ارزش مورد استفاده قرار می گیرد، گاوصندوق است. در ساخت گاوصندوق ها از فلز مقاوم استفاده شده است  تا در برابر عوامل مختلف همچون سرقت و آتش سوزی مقاوم باشند. بنابراین گاوصندوق ها یک وسیله ایمن برای محافظت از وسایل شما هستند. گاوصندوق ها در مدل های مختلفی تولید شده و دارای انواع مختلفی می باشند اما سوالی که افراد با آن رو به رو هستند این است که بهترین گاوصندوق های دنیا کدام اند؟ ما در این مقاله قصد داریم ویژگی های و چند مدل از بهترین گاو صندوق های دنیا ر برای شما بیان کنیم.

 

خرید بهترین گاوصندوق های دنیا

گاوصندوق ها یک جعبه در اندازه های مختلف هستند که جنس آن ها معمولا از فلز مقاوم و نسوز است. از گاوصندوق ها برای نگهداری اشیا و وسایل با ارزش همچون پول، طلا و غیره استفاده می شود. این تجهیزات دارای قفل های متعدد و رمزهای حفاظتی هستند تا کسی نتواند به راحتی آن ها را باز کند. گاوصندوق ها در انواع مدل های مختلفی تولید می شود که بهترین گاوصندوق ها از برندهای ایرانی با تولید مدل های با کیفیت توانسته اند علاوه بر ایران در سایر کشورها نیز محبوب واقع شوند.

 

خرید بهترین گاوصندوق های دنیا

 

اجزای تشکیل دهنده گاوصندوق

برای ساخت بدنه هر گاو صندوق از یک فلز که دارای ضخامت 3 میلی متری است، استفاده می شود. همچنین برای درب گاو صندوق ها فلزاتی به ضخامت 4 میلی متر استفاده می شود. برای درون درب گاوصندوق ها تعداد میل گرد به صورت شبکه ای در نظر گرفته شده است و درون فلز بدنه مقداری بتن مقاوم ریخته می شوند تا  گاوصندوق امنیت بیشتری داشته باشد و بتواند در برابر آتش سوزی مقاوم باشد. گاوصندوق ها همچنین مجهز به چندین قفل و زبانه از جنس فولاد مقاوم و همچنین تعدادی پره فولادی و رنگ بدنه الکترواستاتیکی می باشند.

 

انواع بهترین گاوصندوق در دنیا

همان طور که اشاره شد گاوصندوق ها در انواع مختلفی تولید می شوند. انواع گاوصندوق های تولید شده عبارت اند از:

گاوصندوق مکانیکی رمز دار

این نوع از گاوصندوق های تولید شده در واقع جزء قدیمی ترین نمونه های گاوصندوق ها هستند. این نمونه ها مجهز به یک یا چند قفل بوده و معمولا برای آن ها یک سیستم رمزنگاری مکانیکی در نظر گرفته شده است که با چرخاندن آن می توان در گاوصندوق را باز  و بسته کرد.

گاوصندوق الکترونیکی

نوع جدیدی از تولیدات گاوصندوق ها می باشند که مجهز به یک سیستم رمزنگاری دیجیتالی می باشند. این نمونه ها از امنیت بالایی برخوردار بوده و می توان گفت حتی کلیدسازهای حرفه ای نیز نمی توانند به راحتی در این گاوصندوق ها را باز کنند.

گاوصندوق اثر انگشتی

از جدیدترین و پیشرفته ترین مدل گاوصندوق ها می توان به این نمونه اشاره کرد. این محصول مجهز به سیستم هوش مصنوعی بوده و در مراکز مهم برای حفاظت از اسناد و مدارک مهم دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر سایر تجهیزات امنیتی این گاوصندوق دارای قفل اثر انگشتی می باشد که تنها با  اثر انگشت شخص مشخصی باز می  شود.

 

انواع گاو صندوق در دنیا

 

6 مدل از بهترین گاوصندوق های دنیا

همان طور که اشاره کردیم گاوصندوق های زیادی در تمام نقاط دنیا تولید می شوند هر کدام از شرکت ها اقدام به تولید مدل های مختلفی از گاوصندوق ها می کنند. در این بخش ما 6 نمونه از برندهایی که بهترین گاوصندوق ها را تولید می کنند به شما معرفی می کنیم.

  • گاوصندوق های بامیل: این گاوصندوق ها تولید کشور کره جنوبی نیز می باشد و بهترین مدل های گاوصندوق را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد.
  • گاوصندوق های ایگل: ایگل یک شرکت کره ای است و بهترین گاوصندوق ها از جمله اداری و خانگی را تولید می کند. این مدل یکی از بهترین مدل های جهان است.
  • گاوصندوق سدید: سدید یکی از برندهای ایرانی است که هر ساله مدل های مختلف گاوصندوق را در بالاترین کیفیت تولید می کند.
  • گاوصندوق های روستیک: مدل گاوصندوق های روستیک کیفیت بسیار بالایی دارند و در برابر عواملی همچون آتش سوزی و سرقت مقاومت بالایی دارند.
  • گاوصندوق های خرم: یکی از قدیمی ترین مدل های گاوصندوق ایرانی است که سال های زیادی است در زمینه تولید انواع مدل های گاو صندوق فعالیت می کند.
  • گاوصندوق های کاوه: از معروف ترین مدل گاوصندوق های موجود در ایران می توان به مارک کاوه اشاره کرد. این شرکت مدل های مختلف گاوصندوق را با بالاترین امنیت تولید می کند.

 

مطالب مرتبط: گاوصندوق کره ای چیست؟

                    گاوصندوق لمسی چیست؟

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.